Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Тим, хто наближає перемогу на всіх фронтах.
Тим, хто, попри все, лишається людьми.

Ця присвята відкриває нову збірку «За мир і щастя назавжди! Вірші воєнного часу» житомирського поета та хореографа, викладача Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, керівника колективу естрадного танцю «Мрія» Давида Найфонова.

Як пише сам автор: «Ця збірка не мала з’явитися. Але 24 лютого змінилось усе… Кожен боровся й продовжує це робити, як уміє. Хтось боронить нашу країну на передовій, веде перемовини, хтось волонтерить, збирає кошти або підтримує бойовий дух піснями та словом.

Ці поетичні рядки сповнені болю, віри та сподівань. Сподівань, які не згасають. Адже перемагає Правда! Перемагає Світло! Тож перемога за Україною!».

До збірки ввійшли вірші, написані напередодні та після повномасштабного вторгнення. Вони, за словами поета, є рефлексією на те, що відбувається. А назвою послужили рядки з авторської пісні Давида «За мир», презентованої раніше на його ютуб-каналі та творчих сторінках.

«Як і всі громадяни, я вірю у перемогу, сподіваючись, що вона настане якнайшвидше, і країна повернеться до нормального життя. Хочеться побачити на заняттях наших учнів, познайомитися з новими, знову почати їздити на фестивалі та радувати глядачів своєю творчістю».

Давид Найфонов запрошує всіх охочих приєднатися до танцювальної родини колективу «Мрія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках самого колективу та міського культурно-спортивного центру у фейсбуку.

zt.20minut.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"