Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Тим, хто наближає перемогу на всіх фронтах.
Тим, хто, попри все, лишається людьми.

Ця присвята відкриває нову збірку «За мир і щастя назавжди! Вірші воєнного часу» житомирського поета та хореографа, викладача Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, керівника колективу естрадного танцю «Мрія» Давида Найфонова.

Як пише сам автор: «Ця збірка не мала з’явитися. Але 24 лютого змінилось усе… Кожен боровся й продовжує це робити, як уміє. Хтось боронить нашу країну на передовій, веде перемовини, хтось волонтерить, збирає кошти або підтримує бойовий дух піснями та словом.

Ці поетичні рядки сповнені болю, віри та сподівань. Сподівань, які не згасають. Адже перемагає Правда! Перемагає Світло! Тож перемога за Україною!».

До збірки ввійшли вірші, написані напередодні та після повномасштабного вторгнення. Вони, за словами поета, є рефлексією на те, що відбувається. А назвою послужили рядки з авторської пісні Давида «За мир», презентованої раніше на його ютуб-каналі та творчих сторінках.

«Як і всі громадяни, я вірю у перемогу, сподіваючись, що вона настане якнайшвидше, і країна повернеться до нормального життя. Хочеться побачити на заняттях наших учнів, познайомитися з новими, знову почати їздити на фестивалі та радувати глядачів своєю творчістю».

Давид Найфонов запрошує всіх охочих приєднатися до танцювальної родини колективу «Мрія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках самого колективу та міського культурно-спортивного центру у фейсбуку.

zt.20minut.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"