Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Тим, хто наближає перемогу на всіх фронтах.
Тим, хто, попри все, лишається людьми.

Ця присвята відкриває нову збірку «За мир і щастя назавжди! Вірші воєнного часу» житомирського поета та хореографа, викладача Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, керівника колективу естрадного танцю «Мрія» Давида Найфонова.

Як пише сам автор: «Ця збірка не мала з’явитися. Але 24 лютого змінилось усе… Кожен боровся й продовжує це робити, як уміє. Хтось боронить нашу країну на передовій, веде перемовини, хтось волонтерить, збирає кошти або підтримує бойовий дух піснями та словом.

Ці поетичні рядки сповнені болю, віри та сподівань. Сподівань, які не згасають. Адже перемагає Правда! Перемагає Світло! Тож перемога за Україною!».

До збірки ввійшли вірші, написані напередодні та після повномасштабного вторгнення. Вони, за словами поета, є рефлексією на те, що відбувається. А назвою послужили рядки з авторської пісні Давида «За мир», презентованої раніше на його ютуб-каналі та творчих сторінках.

«Як і всі громадяни, я вірю у перемогу, сподіваючись, що вона настане якнайшвидше, і країна повернеться до нормального життя. Хочеться побачити на заняттях наших учнів, познайомитися з новими, знову почати їздити на фестивалі та радувати глядачів своєю творчістю».

Давид Найфонов запрошує всіх охочих приєднатися до танцювальної родини колективу «Мрія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках самого колективу та міського культурно-спортивного центру у фейсбуку.

zt.20minut.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Житомирський поет Давид Найфонов випустив нову збірку патріотичних віршів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"