Жанровий експеримент. Триллер

Жанровий експеримент. Триллер

Жанровий експеримент. Триллер

Привіт усім! 

Ось невеликий уривок:

 

Кров тонкою цівкою витікала з рани на боці ,а її втомлені ноги благали про відпочинок , каміння гострим лезом різало босі ступні . Та дівчині було байдуже. Страх крижаним змієм впивався у її тіло змушуючи йти вперед , ніби того загнаного звіра , що намотує круги на краю великої ями з якої вже не вибратися. 

Вона знову і знову кусала червоні губи до крові наступаючи на білу сукенку , що тепер віддавала червонимі , а потім чулося : трісь , трісь,__ тонка тканина рвалась , оголюючи білі плечі. Тільки не зупинятися , не зупинятися!_повторювала вона про себе. І ще одна думка роздирала її серце! 

__ Як вона могла так схибити , і хто її викрив ? 

Хоча мабуть це якраз і не важливо!__ майнула докором думка. Скоро вже ніщо не буде важливо .

Її голова закрутилася, __ давалася в знаки крововтрата , а оку відкрилася смужка озера , що в народі називалося Відьменим , а тепер сяяло красою у світлі місяця. 

Вона пригадала як любила приходити сюди і розповідати зіркам найсокровенніше .

Як же гарно просто бути дитиною , де від чудовиськ можна позбавитись просто увімкнувши світло , або закрити страшну книжку.__ подумалось їй . З лап думок її вирвав шелест листя. Звір з її минулого наближався. 

__ Ти від мене не сховаєшся кохана. __ заговорив він тихим зловісним голосом .

Озеро дихало вітром в лице , вона йшла не обертаючись та розуміючи що має робити . Та все ж обернулася в останнє , аби зустріти крижаний погляд Звіра. 

Її червоні губи промовили :

Він тобі не дістанеться! І я також!

З цими словами вона полетіла до водяної безодні , що вже не розкаже її таємницю.

 

Оригінал статті на Букнет: Жанровий експеримент. Триллер

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"