Жанровий експеримент – Гумор

Жанровий експеримент – Гумор

Жанровий експеримент – Гумор

Недавно побачив заклик приєднатись до марафону “Жанровий експеримент” від Кейтрін Шкроб. І не зміг пройти повз і не приєднатись. Бо ж цей марафон дещо схожий на гру Літературна маска, яку я проводив на в групі ФанАрк, тож мені цікаво спробувати свої сили як учасника, а не організатора. Мені дістався уривок в жанрі Гумор, побачимо що з цього вийде)

Ну і власне мій уривок:

Аліна, в піднесеному настрої поверталася додому. Ніщо не могло засмутити дівчину, ні відсутність гудзиків на пальто, які залишились в переповненій маршрутці. Ні той факт що вона вступила в собачу міну, і довелось стирати підошву чобота об асфальт. Навіть те, що ліфт зламався, і дівчині довелося підніматись на дванадцятий поверх пішки, з пакетами повними продуктів.

Вся захекана, спітніла, ледве переставляючи ноги, Аліна нарешті зайшла в квартиру, де на неї чекали її найрідніші , сім’я, яка любить її такою як вона є.

В прихожій на тумбі поважно сидів кіт Самсон, гордовито задерши носа. В домі він беззаперечно був головним. На підлозі, біля тумби нетерпляче підстрибував шпіц Сніжок.

– Самсон, – кинувши пакети, розпростерла обійми Аліна, намагаючись обняти кота.

– Ти зовсім здуріла? – вигукнув кіт, зашипівши, – в цьому брудному лахмітті хочеш мене обняти?!

– Ой, вибач, я зараз, – присоромилась Аліна і поспішила перевдягтися в чистий одяг, – А тепер можна?

– А можна я,я,я… – нетерпляче підстрибував Сніжок.

– А ти руки помила, – з підозрою прищурившись запитав Самсон.

– Зараз, – поспішила Аліна в ванну мити руки, та на виході її збив з ніг, Сніжок, не в силі більше чекати, на радощах аж обличчя облизав.

– Мий, – безапеляційно заявив Самсон, – і писок не забудь!

Аліні не залишалося нічого іншого, як знову іти в ванну.

– А тепер можна? Я вмилась, перевдяглася, навіть зуби почистила, склала руки в благальному жесті перед котом Аліна.

– Я запишу тебе на прийом, дай подумаю, – замислився Самсон, – я вільний 29 лютого.

Гордо задерши хвіст Самсон зістрибнув на підлогу й пройшов повз розчаровану Аліну. Та дівчина довго не сумувала, в кімнаті на неї чекали ще пухнастики, які точно будуть раді їй. Перше що почула дівчина, зайшовши в кімнату, це крики хом’яка Хрума:

– ПО-ЖЕ-Р-ТО-НЬ-КИ…..пожертоньки, – верещав хом’як, теліпаючись на дверцятах клітки.

– Зараз-зараз, – поспішила наповнити годівницю юлюбленця Аліна, – прийдеш на ручки як поїш?

– Приходь за дві години, – відірвався від корму Хрум, – я знову їсти захочу.

-АААА… ти хто? – заверещала золота рибка, як тільки Аліна підійшла до Акваріуму.

– Голді, це ж я Аліна, твоя хазяйка, – повторила вже завчену фразу дівчина.

– Я тебе не знаю! – безапеляційно заявила рибка і повернувшись в сторону дивану, де як на троні сидів Самсон прокричала – Любий, тут якась дівуля пристає до мене.

– Не бійся Голді, вона скоро відстане, – також відповів вже завченою фразою Самсон вивчаючи візерунок на стіні.

– ААА ти хто? – знову заверещала Голді повернувшись до Аліни.

– Ось, тримай, – насипала в акваріум корму дівчина, про себе подумавши “Зараза луската, то Самсона вона пам’ятає, а мене забуває вже через хвилину”

– Ада, Ада, – цвірінькав в клітці хвилястий папужка.

– Голубчику, я ж уже сто разів говорила тобі, мене звати Аліна. – Виправила папугу дівчина.

– А я сто разів тобі повторював що не можу вимовити таке дивне складне ім’я. Ти така нетактовна, отак звертати увагу на чужі дефекти, тобі має бути соромно! – сказавши це Голубчик ображено сів в дальньому кутку клітки, і додав не обертаючись, – корму насип, перед тим як будеш йти думати над своєю ганебною поведінкою.

-Ну хоч ти радий мене бачити, а не просто використовуєш як прислугу яка подає корм, – посміхнулась Аліна до Сніжка, який весь цей час крутився під ногами.

– Ми ж ідемо гуляти, правда, йдемо, йдемо, йдемо, – затараторив Сніжок, уявляючи як бігатиме в парку, біля дому…

Оригінал статті на Букнет: Жанровий експеримент – Гумор

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"