«Естет із барткою в руці»
![«Естет із барткою в руці» «Естет із барткою в руці»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_9581-696x556.jpg)
Під такою назвою вийшла книга з літературно-критичними статтями про творчість письменника Олеся Дяка. Презентація збірника відбулася в Залі Літературної Слави Львівської письменницької організації з нагоди Дня української писемності.
Пана Олеся привітали колеги по перу — Ольга Кіс (модератор презентації), Ігор Павлюк, Микола Зимомря, Богдан Залізняк, Богдан Дячишин, Олександр Гордон та інші. Вони відзначили, що з поданих в одній книзі текстів постає не лише оригінальний портрет поета-львів’янина — з колоритними біографічними подробицями, а й водночас творчість кільканадцяти авторів рецензій – дослідників поетичного доробку Олеся Дяка. Всі охочі отримали в подарунок по примірнику цього видання. Вистачило на всіх…
Світлина Йосипа МАРУХНЯКА
Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: «Естет із барткою в руці»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.