Естетика рухів, естетика почуттів.

Естетика рухів, естетика почуттів.

Естетика рухів, естетика почуттів.

Відкинути зайве на шляху до мети. Відкинути… треба…варто…мусиш. Інакше це потягне тебе до долу… а тобі ж треба нагору… до мрії… з нею…пліч-о-пліч… рука в руці… злетіти в танці до свого щастя.

Не пожалійте часу на емоції та естетику рухів.

Читайте книгу Натіко Маер та Софії Вітерець.

Поєднані танцем.

 

Анотація до книги “Поєднані танцем”

— Такі різні характери. Навряд чи в них вийде перемогти в конкурсі, — пробурмотів тренер.
— Що ти маєш на увазі? — мало не накинувся на нього.
— Хіба це не правда? Вам не вистачає пристрасті, почуттів.
Я й сам розумів, що треба з цим щось робити. Проте, завжди думав, що головне – це перемога й не важливо те, що ми не знаходимо спільної мови.
Задля отримання бажаного нам необхідно відкритися, бути прочитаною книгою одне для одного.
Що ж робити, коли в кожного свій страх: вона не може привселюдно танцювати, а я боюся поринути в сяйво її бездонних очей?

Смачний уривок аби розпалити ваш апетит:

Заграла моя улюблена пісня, я заслухалася. Джейк, неначе знаючи про це, потягнув мене в центр кімнати.

Спочатку просто стояла та мовчки споглядала, як він майстерно рухається в такт. Було таке відчуття, наче він постійно танцює, а ходить тільки в дуже рідкісних випадках. З таким партнером я б залюбки взяла участь в конкурсі, але…..

Це «але», завжди руйнувало всі мої плани. Я вже навіть подумувала записатися до психолога, проте спочатку не могла знайти спеціаліста своєї справи, а потім гроші знадобилися на операцію сестрі.

Раптом Джейк побачив, що я стою там, де й була та не рухаюсь. Він вирішив діяти, допомагав мені танцювати, керував моїм тілом. Я заклякла, не могла поворухнутися, мов та статуя та перелякано дивилася на нього.

Оригінал статті на Букнет: Естетика рухів, естетика почуттів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн−2024» оголосив переможців

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» визначив переможців дев’ятого конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2024». Про це Читомо повідомили організатори конкурсу.
Редакція Читомо зібра

Автор коміксу «Араб майбутнього» прокоментував падіння режиму Ассада у Сирії

Французький автор комісів, ілюстратор та режисер сирійського походження Ріад Саттуф підтримує сирійців у боротьбі проти авторитарного режиму Башара Аль-Асада. Про це він заявив у радіое

Авдіокнижка «The Ukraine» Чапая здобула нагороду товариства голосу США

Авдіокнижка «The Ukraine» стала книжкою року у категорії «Видатний наратив — антологія оповідань» за версією американського товариства мистецтва та науки голосу SOVAS. Про це повідомив український письме

Словник Merriam-Webster обрав слово 2024 року

Словник Merriam-Webster визначив слово «polarization» («поляризація») як головне слово 2024 року. Про це повідомили на сайті словника.
Merriam-Webster визначає «поляризацію» як «розділ

В Україні випустили альбом за поезією Павла Тичини

Музичний колектив DakhTrio випустив альбом «Тичина: Феномен доби», який базується на поезії українського модерніста Павла Тичини. Про це гурт повідомив Читомо.
Альбом є другою частиною

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"