Естетика рухів, естетика почуттів.

Естетика рухів, естетика почуттів.

Естетика рухів, естетика почуттів.

Відкинути зайве на шляху до мети. Відкинути… треба…варто…мусиш. Інакше це потягне тебе до долу… а тобі ж треба нагору… до мрії… з нею…пліч-о-пліч… рука в руці… злетіти в танці до свого щастя.

Не пожалійте часу на емоції та естетику рухів.

Читайте книгу Натіко Маер та Софії Вітерець.

Поєднані танцем.

 

Анотація до книги “Поєднані танцем”

— Такі різні характери. Навряд чи в них вийде перемогти в конкурсі, — пробурмотів тренер.
— Що ти маєш на увазі? — мало не накинувся на нього.
— Хіба це не правда? Вам не вистачає пристрасті, почуттів.
Я й сам розумів, що треба з цим щось робити. Проте, завжди думав, що головне – це перемога й не важливо те, що ми не знаходимо спільної мови.
Задля отримання бажаного нам необхідно відкритися, бути прочитаною книгою одне для одного.
Що ж робити, коли в кожного свій страх: вона не може привселюдно танцювати, а я боюся поринути в сяйво її бездонних очей?

Смачний уривок аби розпалити ваш апетит:

Заграла моя улюблена пісня, я заслухалася. Джейк, неначе знаючи про це, потягнув мене в центр кімнати.

Спочатку просто стояла та мовчки споглядала, як він майстерно рухається в такт. Було таке відчуття, наче він постійно танцює, а ходить тільки в дуже рідкісних випадках. З таким партнером я б залюбки взяла участь в конкурсі, але…..

Це «але», завжди руйнувало всі мої плани. Я вже навіть подумувала записатися до психолога, проте спочатку не могла знайти спеціаліста своєї справи, а потім гроші знадобилися на операцію сестрі.

Раптом Джейк побачив, що я стою там, де й була та не рухаюсь. Він вирішив діяти, допомагав мені танцювати, керував моїм тілом. Я заклякла, не могла поворухнутися, мов та статуя та перелякано дивилася на нього.

Оригінал статті на Букнет: Естетика рухів, естетика почуттів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"