Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

За період членства в ЄС експорт книжок і газет у Польщі зріс більш ніж у вісім разів до 2,3 млрд євро у 2021 році. Про це повідомляють на сайті Rynek Książki.

Частка Польщі у світовому експорті поліграфічної продукції у 2021 році склала 7,5%. Вона становила на 0,65% більше, ніж у попередньому році та на 1,66% відсотків ніж у 2019 році. 

 

У 2017 році Польща була третім (після Китаю та Гонконгу) експортером книжок з картинками для дітей, включно з книжками для малювання та розфарбовування, четвертим експортером книжок, брошур та листівок (8,2%), а також четвертим світовим постачальником різних типів календарів (6,2%). 

 

У 2021 році вартість польського експорту продукції поліграфічної промисловості була на 13,5% вищою, ніж у 2021 році, а порівняно з передпандемічним 2019 роком – більше на 17,1%. 

 

Експорт книжок склав 1,15 млрд євро, а їхня частка в загальному експорті галузі склала 49,7%. 

 

На Німеччину припадала більшість польського експорту продукції поліграфічної промисловості. У 2021 році вони закупили понад 85% газет і журналів 72% книжок з картинками для дітей, 62% різних типів календарів і понад 58% книжок і брошур.

 

Нагадаємо, Польща посідає шосте місце за кількістю надрукованих книжок серед інших європейських країн. Найбільше серед країн ЄС книжковий ринок у 2021 році виріс також у Польщі.

 

Чільна світлина: ronja.pl

Оригінал статті на Suspilne: Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"