Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

За період членства в ЄС експорт книжок і газет у Польщі зріс більш ніж у вісім разів до 2,3 млрд євро у 2021 році. Про це повідомляють на сайті Rynek Książki.

Частка Польщі у світовому експорті поліграфічної продукції у 2021 році склала 7,5%. Вона становила на 0,65% більше, ніж у попередньому році та на 1,66% відсотків ніж у 2019 році. 

 

У 2017 році Польща була третім (після Китаю та Гонконгу) експортером книжок з картинками для дітей, включно з книжками для малювання та розфарбовування, четвертим експортером книжок, брошур та листівок (8,2%), а також четвертим світовим постачальником різних типів календарів (6,2%). 

 

У 2021 році вартість польського експорту продукції поліграфічної промисловості була на 13,5% вищою, ніж у 2021 році, а порівняно з передпандемічним 2019 роком – більше на 17,1%. 

 

Експорт книжок склав 1,15 млрд євро, а їхня частка в загальному експорті галузі склала 49,7%. 

 

На Німеччину припадала більшість польського експорту продукції поліграфічної промисловості. У 2021 році вони закупили понад 85% газет і журналів 72% книжок з картинками для дітей, 62% різних типів календарів і понад 58% книжок і брошур.

 

Нагадаємо, Польща посідає шосте місце за кількістю надрукованих книжок серед інших європейських країн. Найбільше серед країн ЄС книжковий ринок у 2021 році виріс також у Польщі.

 

Чільна світлина: ronja.pl

Оригінал статті на Suspilne: Експорт книжок у Польщі зріс у понад 8 разів за період членства в ЄС

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"