Експеримент)

Експеримент)

Експеримент)

Слава Україні!

ЯК ЖЕ МЕНІ ПРИЙШЛА ТАКА ІДЕЯ?

Річ в тім, що половина моїх сюжетів зі снів. Ця також не виняток. Чесно кажучи, дуже здивувалася, коли прокинувшись одного разу зрозуміла, що повністю пам’ятаю свій сон. Ба більше – я неначе побувала там. Все здавалося абсолютно реальним і я неначе стояла поруч зі своїми героями) 

Це було справді неймовірно) Історія захопила і писалася настільки легко й природно…)))

Було лише одне, що непокоїло. Я не побачила кінцівки. Густий дощ заливав усе довкола й заважав побачити, що буде з Роксі. Тому було питання завершити книгу печально або ж створити щасливий кінець. Особисто я обожнюю щасливі кінцівки, тож і обрала другий варіант)

Ласкаво прошу до новинки)

                                      

Анотація до книги “Еліксири життя”

Світ вже ніколи не буде таким, як раніше. Мільйони людей також змінилися назавжди. Тисячі охоронців у чорних манжетах проти тисяч пар, які борються за життя. Життя, яке триває вічно для кожного і яке так хочуть обірвати охоронці. Для цього зробити можна небагато — всього лише розлучити пару, забрати в когось з них свій компонент еліксиру життя.

Оригінал статті на Букнет: Експеримент)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"