Експеримент)

Експеримент)

Експеримент)

Слава Україні!

ЯК ЖЕ МЕНІ ПРИЙШЛА ТАКА ІДЕЯ?

Річ в тім, що половина моїх сюжетів зі снів. Ця також не виняток. Чесно кажучи, дуже здивувалася, коли прокинувшись одного разу зрозуміла, що повністю пам’ятаю свій сон. Ба більше – я неначе побувала там. Все здавалося абсолютно реальним і я неначе стояла поруч зі своїми героями) 

Це було справді неймовірно) Історія захопила і писалася настільки легко й природно…)))

Було лише одне, що непокоїло. Я не побачила кінцівки. Густий дощ заливав усе довкола й заважав побачити, що буде з Роксі. Тому було питання завершити книгу печально або ж створити щасливий кінець. Особисто я обожнюю щасливі кінцівки, тож і обрала другий варіант)

Ласкаво прошу до новинки)

                                      

Анотація до книги “Еліксири життя”

Світ вже ніколи не буде таким, як раніше. Мільйони людей також змінилися назавжди. Тисячі охоронців у чорних манжетах проти тисяч пар, які борються за життя. Життя, яке триває вічно для кожного і яке так хочуть обірвати охоронці. Для цього зробити можна небагато — всього лише розлучити пару, забрати в когось з них свій компонент еліксиру життя.

Оригінал статті на Букнет: Експеримент)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"