Експеримент – давайте напишемо це разом!

Експеримент – давайте напишемо це разом!

Експеримент – давайте напишемо це разом!

 Усім привіт! Від недавнього часу нашося із ідеєю – Цікаво було б написати якийсь “колективний твір”, щоб усі зацікавлені спробували трішки пофантазувати і додали щось своє. Доповнювали запропонований сюжет у його розвиток, продовжили інших учасників цього експерименту… І нива для цього, надіюся, буде просторою – адже жанр у нас буде фентезі! Отже вантазуйте на здоровя! Буду радий коли ми зможемо це оформити у якусь розповідь, а ще бульше – дискусії із вами!

У далекій видуманій країні князь із своєю військовою дружиною облягає замок десь у глухій місцевості. І ворог його незвичайний – там живе лише одна особа – могутня темна відьма. Він хоче схопити її, а може б і вбити, але ж як до неї дістатися – вона могутня чаклунка, яка відбивається з допомогою чарів!

 Будь ласка – ваші пропозиції! – Як би розгортався сюжет далі? Чому князь хоче її схопити? Як чаклунка бореться проти нападників? Що вони роблять у відповідь? …буду радий і описам персонажів, декорацій, якимось розгорнутим історіям.

 Запрошую до фантазій та творчої дискусії!

Оригінал статті на Букнет: Експеримент – давайте напишемо це разом!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"