Експериментальна книга

Експериментальна книга

Експериментальна книга

Доброго вечора, букнетівці))))

Вчора тільки почала писати, а сьогодні вже маю п’ять глав й обкладинку від талановитої Ани-Марії Еріш! Здається я не втратила свій хист, адже часами мені здавалося, що я втомилася й не так могла приділяти багато часу на творчість.

Ця книга написана зовсім в новому для мене форматі. Зізнаюся, що надихнула мене одна корейська письменниця (вибачаюсь, але не запам’ятала її ім’я(( )

Що ж нового чекає на вас? А те, що в цій книзі всі події будуть, як на долоні. Тобто всі герої будуть для вас відкритими, й всі їх задуми також. Звісно спробую тримати трішки інтригу, але в цьому романі це не так буде легко, адже опис емоцій кожного героя йде одразу з його появою.

Сподіваюсь такий стиль вас не розчарує й мої герої не дадуть вам сумувати.

Я ж хочу тримати напругу постійно. Щоб ви “гризли нігтики” коли читали й думали: “А що ж буде? Чи дізнається вона правду? Чи…?” І багато таких питань котрі поступово розкриються.

Отже, вже в кінці місяця (пробачте, з датою не визначилася) стартує романтична історія героїв, котрі потрапили під вплив обставин й тепер не можуть змінити своє життя. З такою собі, можливо банальною назвою “Смак пристрасті”

Одразу кажу, що поки не планую писати відверті сцени кохання. А там, як вийде. Самі розумієте, що муза така собі панянка)))

ОТже, зацінцініть обкладинку талановитої Ани-Марії Еріш під моїм чуйним керівництовм))) (без образ автору цього шедувру)

А тепер анотація. В цей раз не така велика, як я до цього писала, але мені здалося, що в цій маленькій кількості слів я вклала всю суть роману)))

Вийти заміж? Чи єдиний це вихід для зґвалтованої дівчини?

А якщо той небажаний шлюб врятує її честь, але переверне все життя з ніг на голову?

Залишається кинутися в усі тяжкі та будь, що буде… Так вирішила вісімнадцятирічна героїня, зі сльозами на очах йдучи під вінець.

 

Щиро дякую за увагу. Чекаю на ваші коментарі))) 

Щиро Ваша Натіко Маер

Оригінал статті на Букнет: Експериментальна книга

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"