Експериментальна книга

Експериментальна книга

Експериментальна книга

Доброго вечора, букнетівці))))

Вчора тільки почала писати, а сьогодні вже маю п’ять глав й обкладинку від талановитої Ани-Марії Еріш! Здається я не втратила свій хист, адже часами мені здавалося, що я втомилася й не так могла приділяти багато часу на творчість.

Ця книга написана зовсім в новому для мене форматі. Зізнаюся, що надихнула мене одна корейська письменниця (вибачаюсь, але не запам’ятала її ім’я(( )

Що ж нового чекає на вас? А те, що в цій книзі всі події будуть, як на долоні. Тобто всі герої будуть для вас відкритими, й всі їх задуми також. Звісно спробую тримати трішки інтригу, але в цьому романі це не так буде легко, адже опис емоцій кожного героя йде одразу з його появою.

Сподіваюсь такий стиль вас не розчарує й мої герої не дадуть вам сумувати.

Я ж хочу тримати напругу постійно. Щоб ви “гризли нігтики” коли читали й думали: “А що ж буде? Чи дізнається вона правду? Чи…?” І багато таких питань котрі поступово розкриються.

Отже, вже в кінці місяця (пробачте, з датою не визначилася) стартує романтична історія героїв, котрі потрапили під вплив обставин й тепер не можуть змінити своє життя. З такою собі, можливо банальною назвою “Смак пристрасті”

Одразу кажу, що поки не планую писати відверті сцени кохання. А там, як вийде. Самі розумієте, що муза така собі панянка)))

ОТже, зацінцініть обкладинку талановитої Ани-Марії Еріш під моїм чуйним керівництовм))) (без образ автору цього шедувру)

А тепер анотація. В цей раз не така велика, як я до цього писала, але мені здалося, що в цій маленькій кількості слів я вклала всю суть роману)))

Вийти заміж? Чи єдиний це вихід для зґвалтованої дівчини?

А якщо той небажаний шлюб врятує її честь, але переверне все життя з ніг на голову?

Залишається кинутися в усі тяжкі та будь, що буде… Так вирішила вісімнадцятирічна героїня, зі сльозами на очах йдучи під вінець.

 

Щиро дякую за увагу. Чекаю на ваші коментарі))) 

Щиро Ваша Натіко Маер

Оригінал статті на Букнет: Експериментальна книга

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"