Евакуація книжок та сучасні письменники-військові: феномен видавництва в Україні
![Евакуація книжок та сучасні письменники-військові: феномен видавництва в Україні Евакуація книжок та сучасні письменники-військові: феномен видавництва в Україні](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_3-20-696x386.jpg)
З початком війни в Україні багато людей, які зовсім не були військовими, відправились на фронт захищати рідну землю. Зокрема і культурні діячі, письменники долучились до протистояння російській армії і виборюють незалежність.
Про це у програмі «Прайм-Тайм» телеканалу Конкурент TV розповіла директорка з комунікацій видавництва «Vivat» Галина Падалко.
Детальніше – у відео.
Оригінал статті на НСПУ: Евакуація книжок та сучасні письменники-військові: феномен видавництва в Україні
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.