Діємо за планом А. Або по обстановці.
![Діємо за планом А. Або по обстановці. Діємо за планом А. Або по обстановці.](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Діємо за планом А. Або по обстановці.
Мій принц з маршрутки, традиційний спойлер на завтра.
Тільки візуалізація
Просто і наочно – як розцінює ситуацію Ганна, коли зважується на рішучі дії.
А так – Данило.
Спитаєте що це?
Це інтер’єри японських готелів для закоханих. Данило перебирає варіанти, що, на його думку, сподобалися б принцесі.
А насправді (це уже спойлер) реальність виявиться десь посередині між цими баченнями.
Як завжди чекатиму на відгуки тут і під розділом – про ваші, друзі, враження і версії подальших подій.
Оригінал статті на Букнет: Діємо за планом А. Або по обстановці.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.