Ділюся емоціями
![Ділюся емоціями Ділюся емоціями](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1629974748_909911.jpg)
Ділюся емоціями
Вітаю, любі, як ваші справи?
Він тебе програв. Ти тепер моя
Історія Ярослава і Діни — дуже нетипова. Бо все починається з того, що головному герою дістається дуже цікавий приз — «біляве створіння з невинним поглядом блакитних очей». Він і не знає, що робити з цим виграшем, але дівчина все вирішує за нього! Коли вона зʼявляється в його квартирі, то заявляє, що рада, що Яр погодився здати їй кімнату!
Заспаний і з бодуна, після гонок та нічної гри, Яр шокований її веселістю і гіперактивністю, і крім того — її наївністю і чистотою. Він вирішує, що дійсно трохи загрався і дівчину треба просто відпустити…
Він підіграє їй і дійсно показує кімнату, думаючи, як від неї тепер спекатись… Але замість того з кожним днем спільного проживання він розуміє, що не хоче з нею розлучатись. Вона спалює його їжу, в неї постійно бардак, але… Вона така мила. І йому завжди весело з нею, вона вміє здивувати.
Він розуміє, що у них велика різниця у віці(дівчині всього вісімнадцять, а Яру — двадцять девʼять), і що навряд в них щось вийде, тому намагається стримувати себе. Але коли одного разу Діна приходить із зустрічі зі своїм тим самим хлопцем, який її програв, і питає Яра, чи він не гей, його башту зносить… І він вже не може стримуватись…
Дуже емоційна історія, читається на одному подиху. Читаю і вам раджу.
Оригінал статті на Букнет: Ділюся емоціями
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.