Ділюсь невеличкою радістю і планами
Ділюсь невеличкою радістю і планами
Так вийшло, що перша моя книга народилась детективом, в канву якого вплелась любовна історія. Що в романі головне, стосунки між героями, чи розслідування, зараз навіть сказати важко. Мабуть, обидві лінії важливі, бо не можливі одна без одної.
Після завершення “Няні” я відразу є планую одну або навіть дві новинки. Вони будуть більш динамічні і насичені подіями і переживаннями героїв. Детективна лінія, можливо, теж буде)
Тому, не забудьте підписатись на мою сторіночку, щоб не пропустити щось нове і цікаве 😉
З любов’ю, ваша Єва.
Читати тут
Приємного читання!
Оригінал статті на Букнет: Ділюсь невеличкою радістю і планами
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.