Ділитись досвідом з новачками

Ділитись досвідом з новачками

Ділитись досвідом з новачками

Не так давно Маряна Доля запропонувала ділитись досвідом. Мені здалось, що це чудова ініціатива! І я вирішила приєднатися.

Як не треба писати діалоги

Фрази що відлякують, або чіпляють читача

Як ти книжку назвеш, так вона і читатиметься

Нудні, нуднющі героїні

Як писати гумор

Поговоримо про атмосферність

Як змусити читача нудьгувати

Розкрути свою книжку))

Достовірність в романах, і чому без неї ніяк

Рояль в кущах

Конструктор романів, любовних ч. 1

Конструктор романів, любовних ч. 2

Ти написав фігню! Або краще уникати стереотипів

Як бачите порад і власних спостережень я назбирала чимало. Було б тільки бажання читати і користуватися цим всим. Блог до речі теж можна додати в біліотеку, щоб не згубився.

По-друге, хочу звернути вкотре увагу авторів на регулярність викладки і грамтність. Є купа ресурсів, які дозоляють перевірити текст на орфографію, милозвучність, запозичені слова. Не нехтуйте ними. Перевіряйте також вживання сталих виразів, щоб вони не були калькою. Ззавичай, у сталих виразів російською момвою є чудові близькі по змісту аналоги в українській, але зовсім інші за звучанням. Це треба враховувати, а не сліпо мавпувати.

Бо те, що звично в мові для вас не обовязково є загальноприйнята норма мови.

І менше звертайте увагу на критиканів, а більше дослухайтесь до критики.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Ділитись досвідом з новачками

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"