Ділитись досвідом з новачками

Ділитись досвідом з новачками

Ділитись досвідом з новачками

Не так давно Маряна Доля запропонувала ділитись досвідом. Мені здалось, що це чудова ініціатива! І я вирішила приєднатися.

Як не треба писати діалоги

Фрази що відлякують, або чіпляють читача

Як ти книжку назвеш, так вона і читатиметься

Нудні, нуднющі героїні

Як писати гумор

Поговоримо про атмосферність

Як змусити читача нудьгувати

Розкрути свою книжку))

Достовірність в романах, і чому без неї ніяк

Рояль в кущах

Конструктор романів, любовних ч. 1

Конструктор романів, любовних ч. 2

Ти написав фігню! Або краще уникати стереотипів

Як бачите порад і власних спостережень я назбирала чимало. Було б тільки бажання читати і користуватися цим всим. Блог до речі теж можна додати в біліотеку, щоб не згубився.

По-друге, хочу звернути вкотре увагу авторів на регулярність викладки і грамтність. Є купа ресурсів, які дозоляють перевірити текст на орфографію, милозвучність, запозичені слова. Не нехтуйте ними. Перевіряйте також вживання сталих виразів, щоб вони не були калькою. Ззавичай, у сталих виразів російською момвою є чудові близькі по змісту аналоги в українській, але зовсім інші за звучанням. Це треба враховувати, а не сліпо мавпувати.

Бо те, що звично в мові для вас не обовязково є загальноприйнята норма мови.

І менше звертайте увагу на критиканів, а більше дослухайтесь до критики.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Ділитись досвідом з новачками

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"