ДіБіСі П’єр: Завдяки українцям тепер усвідомлюємо, за що мусимо боротися в цьому житті

ДіБіСі П’єр: Завдяки українцям тепер усвідомлюємо, за що мусимо боротися в цьому житті

Британський письменник і лавреат Букерівської премії ДіБіСі П’єр написав лист підтримки українцям. Про це повідомляє видавництво «Вавилонська бібліотека» у Facebook. 

Письменник звертається до українців і зазначає, щоб українці були певні, «що ми про вас не забули і не забудемо. Якби це була війна між традиційними ворогами в будь-якій частині світу, тоді справді наші інформаційні канали, наші лідери і, можливо, наші серця переключилися б на наступну історію, а тоді й далі, бо саме так люди звикають до речей і забувають про них, така вже наша риса — адаптивність. І з неї часто користають політики, і компанії, і вороги, які чинять зло»

Проте ДіБіСі П’єр вважає, що війна росії проти України не є такою, вона має зовсім інший характер: 

 

«Але звірячий характер аґресії проти вас, проти мирного, природно демократичного сусіда, ґарантує, що війна стає і нашою; бо атакувати могли і нас, а тепер справді атакують нас і наші людські цінності. Як шанувальник спадку Римського-Корсакова, Достоєвського, Рахманінова, ба навіть радянських досягнень Юрія Гагаріна і собаки-космонавта Лайки, я відчуваю огиду і лють. Ми всі відчуваємо огиду і лють».

Водночас прозаїк зазначає і про те, що Україна є частиною Заходу: 

 

«Пишучи цього листа, я спостерігаю, як наростає гармонія між країнами Заходу, чиєю частиною ви є: німецька служба розвідки перехоплює радіоповідомлення між російськими солдатами і підтверджує їхні наміри; прокурори з найвищих судів світу вже працюють над справами, які приведуть, — і ми сподіваємося, дуже скоро, — до торжества справедливості».

Крім того, письменник закликає українців берегти себе, адже «коли все це закінчиться, буде закладено новий сад, і в цьому саду збереться велике товариство – і ми захочемо подякувати вам особисто за ваш урок відваги і моральної сили. Завдяки вам ми всі тепер усвідомлюємо, за що ми мусимо боротися в цьому житті».

 

ДіБіСі П’єр британський письменник, лауреат Букерівської премії 2003 року за роман «Vernon God Little», автор книжок «Ludmila’s Broken English» (2006), «Світло згасло в Країні Див» (2010), «Сніданок з Борджіа» (2014). 

 

В Україні вийшли дві його книжки у видавництві «Вавилонська бібліотека»: «Вернон Господь Літтл» (2020), «Сніданок з Борджіа» (2019). 

 

ДіБіСі П’єр – псевдонім. Перша частина імені – ДіБіСі (в ориґіналі DBC) – ініціали вислову Брудний Але Чистий (Dirty But Clean). Друга частина – П’єр – його прізвисько в дитинстві.

 

Нагадаємо, що підтримку українцям висловлюють культурні діячі зі всього світу: Тімоті Снайдер, Мітч Каллін, Стівен Кінг, Софі Оксанен, Енн Епплбом та інші. 

 

 

Джерело: Вавилонська бібліотека. З англійської лист переклала Олена Фешовець.

Оригінал статті на Suspilne: ДіБіСі П’єр: Завдяки українцям тепер усвідомлюємо, за що мусимо боротися в цьому житті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"