«Дякуємо, Польще!» — гасло України на Книжковому ярмарку у Варшаві

«Дякуємо, Польще!» — гасло України на Книжковому ярмарку у Варшаві

На Книжковому ярмарку у Варшаві працюватиме український стенд зі слоганом «Дякуємо, Польще! / Dziękujemy, Polsko» на знак подяки польському народові. Про це повідомили на сайті Українського інституту книги.

 

«Цим гаслом Україна висловлює вдячність дружній Польщі за справжню допомогу і підтримку не лише після початку повномасштабної агресії зі сторони росії, але й за послідовну підтримку протягом усіх років української незалежності від 1991 року», — наголошують в УІК.

 

Гасло стенду — один зі способів висловити подяку Польщі за:

 

  • прихисток і підтримку мільйонів переселенців з України;
  • програми підтримки українських видавців, видання книжок українською мовою;
  • заснування програм стипендій і резиденцій для українських авторів;
  • організацію численних культурних подій, на яких збирали кошти на воєнні та гуманітарні потреби України;
  • запровадження окремих класів у школах та курсів в університетах з українською мовою викладання. 

 

Книжковий ярмарок у Варшаві відбуватиметься з 26 по 29 травня.

 

На українському стенді будуть книжки, які розповідають про сучасну українську культуру. Відвідувачі зможуть придбати видання українських видавництв та інституцій: видавництв «Апріорі», «Видавництво», «Моторний Равлик», «Фабула», «Видавництво 21», «Білка», «Навчальна книга-Богдан», «Видавництво Старого Лева», Видавничий Дім «НАУТІЛУС», «Чорні вівці», «Наш Формат», «Ранок», «Сафран», «Час майстрів», «Школа», LAURUS, Letit.me, Meridian Czernowitz, Vivat, Yakaboo, ДІПА, а також Інституту національної пам’яті, Музею сучасного українського мистецтва Корсаків та Національного центру Олександра Довженка (Довженко-Центр).

 

У межах програми ярмарку виступатимуть українські письменниці Оксана Забужко, Вікторія Амеліна, Тамара Горіха-Зерня, Любов Якимчук, Катерина Калитко, а також діячки української культури: директорка Українського інституту книги Олександра Коваль та перекладачка, редакторка, співзасновниця Kyiv Comic Con Марія Шагурі. Зокрема відбудуться дві професійні дискусії про український книжковий ринок і можливості його підтримки й розвитку. 

 

Під час роботи українського стенда відбуватиметься збір коштів на проєкт «Книжки без кордонів» для дітей, які вимушено виїхали з України. Повну програму ярмарку можна переглянути за посиланням, повну програму українських заходів — тут.

 

Нагадаємо, Україну на Лондонському книжковому ярмарку представляли національним стендом під гаслом «Війна росії з Україною – не вигадка, час діяти».

 

 

Чільне зображення: УІК

Оригінал статті на Suspilne: «Дякуємо, Польще!» — гасло України на Книжковому ярмарку у Варшаві

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"