Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів
![Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів
Ваша підтримка вражає і розчулює, друзі Мені невимовно приємно, що ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО в бестселерах. І тому багато артів для вдячних читачів від розчуленого автора. Ну й звісно анонс:
Голос Лідії діє магнетично на Лео. Та і його голос не залишає нашу відважну месницю байдужою:
“-Як я хочу? – мало не муркоче Лео. – от про що він думає, коли його бізнес на краю прірви?
-Так. – вкрадливо підтверджую я. – Все повинно бути, як бос хоче.
Божечки, що я роблю, нащо смикаю лева за вуса? Я ж йому на один зуб.”
Дякую всім за нагороди і підписки, за те, що ви знову з героями й переживаєте за них.
Це щастя для автора – коли історія допомагає читачам жити трохи веселіше в наші буремні часи.
Ті, хто ще не бачив цю книгу – заходьте. Велика частина розповіді доступна безплатно
Нижче арти і спойлери у відповідь на коментарі читачів. І ще більше котиків. Тепер вони не тільки читають, а ще й їдять смаколики й закохуються.
Букнет до речі теж рекомендує приєднатись до читання:
У хвилини перепочинку слідкуйте за службовим романом між героями книги:
“Закохатися на зло”
Рома Аріведерчі
https://bit.ly/39h55kX
Метелики в животі стрілися з тарганами в голові. Вона думала, що шлюб – то її захист. Він думав – третій у неї розмір чи четвертий. І в результаті вони бос та підлегла. Та, що зневажила Лео, має страждати. Той, хто допікає Лідію, має відчути все на собі. Так настане ж битва амбіцій і образ, і нехай весь світ почекає. Або посміється. Або розчулиться. Бо кохання може прорости й крізь ненависть, якщо у нас є:
один плейбой, якому відмовили;
одна сирота, яку зрадили;
одна жадоба помсти на двох;
один офіс, де все погано;
один хепіенд, бо інакше все пропало.
#Сучаснийлюбовнийроман
А от і обіцяні арти у відповідь на коментарі. Я художник, я так це бачу )))
Юлія Чупило 27.04.2022, 08:21:19
щось ще вони підчепили в тому санаторії разом, однозначно… он як здоров’я бешкетує… їм би путівку на оздоровлення, бажано в один номер, ізоляція так би мовити, а то забагато сторонніх чинників…. дякую, Ромо, за смаколик до кави… гарного дня, швидкої нам перемоги….!!
і закохані котики
А це зелене смузі та бос, що його спробував ))) https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 Наталья Русанова 27.04.2022, 01:08:34
“Вітаю з підпискою! Дякую за проду. Зараз ракетна тривога,а я читаю і сміюся до сліз про похід в клуб,про похмілля,а ще більше про отой смузі з жабуринням.))))
Що то з босом робить кохання,то в жар кидає його,то холод, то в голод.))) Лідія добре втілилась в образ відьмочки і таке відмочує))), як з наймом аніматорів. ))) Але раптом все сплановане нею запрацює навпаки?”
І котики, що ніколи не їли смузі, тому такі щасливі
Люблю вас! Нехай вам зі сторицею повернеться моя вдячність!
Оригінал статті на Букнет: Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.