Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів

Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів

Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів

Ваша підтримка вражає і розчулює, друзі Мені невимовно приємно, що ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО в бестселерах. І тому багато артів для вдячних читачів від розчуленого автора. Ну й звісно анонс:

Голос Лідії діє магнетично на Лео. Та і його голос не залишає нашу відважну месницю байдужою:

“-Як я хочу? – мало не муркоче Лео. – от про що він думає, коли його бізнес на краю прірви?

-Так. – вкрадливо підтверджую я. – Все повинно бути, як бос хоче.

Божечки, що я роблю, нащо смикаю лева за вуса? Я ж йому на один зуб.”

Дякую всім за нагороди і підписки, за те, що ви знову з героями й переживаєте за них.

Це щастя для автора – коли історія допомагає читачам жити трохи веселіше в наші буремні часи.

Ті, хто ще не бачив цю книгу – заходьте. Велика частина розповіді доступна безплатно

Нижче арти і спойлери   у відповідь на коментарі читачів. І ще більше котиків. Тепер вони не тільки читають, а ще й їдять смаколики й закохуються.

Букнет до речі теж рекомендує приєднатись до читання:

У хвилини перепочинку слідкуйте за службовим романом між героями книги:

“Закохатися на зло”

Рома Аріведерчі

https://bit.ly/39h55kX

Метелики в животі стрілися з тарганами в голові. Вона думала, що шлюб – то її захист. Він думав – третій у неї розмір чи четвертий. І в результаті вони бос та підлегла. Та, що зневажила Лео, має страждати. Той, хто допікає Лідію, має відчути все на собі. Так настане ж битва амбіцій і образ, і нехай весь світ почекає. Або посміється. Або розчулиться. Бо кохання може прорости й крізь ненависть, якщо у нас є:

один плейбой, якому відмовили;

одна сирота, яку зрадили;

одна жадоба помсти на двох;

один офіс, де все погано;

один хепіенд, бо інакше все пропало.

#Сучаснийлюбовнийроман

А от і обіцяні арти у відповідь на коментарі. Я художник, я так це бачу )))

Юлія Чупило 27.04.2022, 08:21:19

щось ще вони підчепили в тому санаторії разом, однозначно… он як здоров’я бешкетує… їм би путівку на оздоровлення, бажано в один номер, ізоляція так би мовити, а то забагато сторонніх чинників…. дякую, Ромо, за смаколик до кави… гарного дня, швидкої нам перемоги….!!

і закохані котики

А це зелене смузі та бос, що його спробував ))) https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 Наталья Русанова 27.04.2022, 01:08:34

“Вітаю з підпискою! Дякую за проду. Зараз ракетна тривога,а я читаю і сміюся до сліз про похід в клуб,про похмілля,а ще більше про отой смузі з жабуринням.))))

Що то з босом робить кохання,то в жар кидає його,то холод, то в голод.))) Лідія добре втілилась в образ відьмочки і таке відмочує))), як з наймом аніматорів. ))) Але раптом все сплановане нею запрацює навпаки?”

І котики, що ніколи не  їли смузі, тому такі щасливі

Люблю вас!  Нехай вам зі сторицею повернеться моя вдячність!

Оригінал статті на Букнет: Дяка за новинку в бестселерах і арти до коментарів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"