Душа середньовічного замку – 11 глава!

Душа середньовічного замку – 11 глава!

Душа середньовічного замку – 11 глава!

Всім привіт!

Запрошую до читання!

 

Анотація: Відправляючись на дослідження одного середньовічного замку, який мав бути присутнім у моїй дипломній роботі, я гадки не мала, які таємниці він зберігає сотні років. Чому всі попередні дослідники тікали світ за очі та чому жодної згадки про нього не існує у державних документах?
Замок-примара, замок-тінь, але за його стінами ховається дивовижний світ. Світ, в якому чекали саме на мене…

Уривок:

Я розпушувала землю маленькою лопаткою, роблячи ямки для посадки розсади, аж раптом натикнулася на щось металеве. Я підняла з ямки обідок увесь вкритий глиною.

Археолог в мені раптом ожив, я відкинула садове приладдя, щоб не ненароком не подряпати знахідку, та почала відколупувати землю.

– Що ви там розглядаєте, – повернувся Дамір, тримаючи у руках ящик з квітами.

– Ще не знаю. Знайшла обідок. Намагаюся відчистити його. Джері сидів осторонь на лавці й спостерігав, не наближаючись.

Я обчистила великі шматки землі, й тепер на моїй долоньці лежала обручка.

– Ти ба! – вигукнув Дамір, – це же давня реліквія! Пане Маг, може, подивитеся? – садівник махнув рукою.

Я сиділа на землі, радіючи тому, що на ціх землях є якась історична загадка.

До мене підійшов Джері:

– Олександро, можна я подивлюся?

– Так, звісно, – я простягнула йому знахідку. Це був обідок зі сплаву золота меді, скоріш за все. По всьому обідку із внутрішнього боку начертані руни, а ззовні дивакуваті завитки із напівколець та ромбів. В центрі обручки ці напівкільця складалися у фігуру на кшталт квіточки.

– Яка цікава річ. А недарма ти полюбляєш у землі колупатися. Це сильний оберіг. Ще й жіночий. Він дарує власнику життєві сили та захищає від впливу Темної магії. Дуже доречно кільце тебе знайшло.

 

Підписуйтесь на мою сторінку, пишіть коменти – мені важлива ваша думка!

https://booknet.com/uk/book/dusha-serednovchnogo-zamku-b203372

Оригінал статті на Букнет: Душа середньовічного замку – 11 глава!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"