Думаєте, нелюдям психологи не потрібні?

Думаєте, нелюдям психологи не потрібні?

Думаєте, нелюдям психологи не потрібні?

Пф-ф-ф. Як же ви помиляєтеся.

А Елайні Мортал, співробітниці “Відьминої служби підтримки”, для сумлінного виконання своїх обовязків потрібно ще неабияк стежити за здоров’ям! Адже коли вона починає чхати, її магія розсипається навколо і оживляє предмети! 

От і уявіть себе на місці власника кафе, у якого барна стійка раптом почала змішувати коктейлі,  двері – бурчати на клієнтів, килим – кричати, що не дозволить витирати об себе ноги?

Що б ви зробили на місці хазяїна? Звеліли зачаклованим дверям на поріг не пускати кляту клієнтку – ну хоч якась буде з них користь? О ні, ви погано знаєте Алана Хоума! 

Ой, а ви знаєте, чому той інкуб насправді сахався жінок? Ні? Бачите того красеня-офіціанта, який працює на Хоума? Так-так, вірно міркуєте! Скажете, так не буває?

Тоді почитайте “Відьмину службу підтримки” Юлії Богути і змініть свою думку. Гарантую вам чудовий настрій протягом усього читання 🙂

Оригінал статті на Букнет: Думаєте, нелюдям психологи не потрібні?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"