Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.
![Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі. Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.
“Я стою перед великих розмірів чудовиськом в весільний сукні”
Уже пів години медитую, щоб зупинити діалог у власній голові. Це така методика, прихильники Кастанеди знають, а ви просто повірте, воно зазвичай працює, але тільки не сьогодні.
Бо діалог не зупиняється.
Я уявляю собі полкового писаря сивої давнини або слідака нашого часу за написанням протоколу з місця події . Вони обидва намагаються висловлюватись по-вчоному і стають засновниками руху канцеляриттерів у літературі.
Але потім забуваю про фокального персонажа (а чому ніхто не питає, що то таке – фокальний персонаж, невже всі такі грамотні?) і намагаюся вгадати, що то за чудовисько у весільній сукні. Судячи з обкладинки й назви – то дракон, але хто знає, може й зовсім інше чудовисько.
Ктулху фтагн, з дитинства за нього.
Одночасно замислююсь над фасонами весільних суконь для драконів та інших чудовиськ. Хто не бачив німецьку вівчарку у весільній сукні, той не зрозуміє, як це насправді страшно.
Про те, що там Організацією Об’єднаних Грамарнаці суворо вимагається У замість В – взагалі не думається.
Бо рука сама тягнеться до кнопки “Детальніше”, а потім і до її сестри – кнопки “Читати”.
І якщо хтось думає, що це був сарказм, то ні. Це був не він.
Повз таку анотацію пройти неможливо.
Це не була реклама. Хоч кожен може знайти цей твір і в фентезі, і в фантастиці, і в еротиці. І навчитися писати анотації так, щоб пройти повз них не зміг ніхто. А особливо щоб не змогли пройти грамарнаці, антиграмарнаці, любителі жанрів, що зазначені у тегах, ну й дизайнери весільних суконь.
А Рома і так не зміг пройти, хоч мало чаєм не вдавився від захвату 🙂
Картинка просто так .
Натомість посилання на Рому, що поки не вміє писати такі клікбейтні анотації, але має на своїй сторінці немало історій про любов і пригоди – зовсім не просто так.
А щоб підписувалися й читали, коментували і додавали до бібліотек Ромині історії.
Там поки що нема чудовиськ у весільних сукнях, але хто знає…
Моя сторінка тут
Всім гарної неділі і ще гарнішого почуття гумору 🙂
Оригінал статті на Букнет: Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.