Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

“Я стою перед великих розмірів чудовиськом в весільний сукні”

Уже пів години медитую, щоб зупинити діалог у власній голові. Це така методика, прихильники Кастанеди знають, а ви просто повірте, воно зазвичай працює, але тільки не сьогодні.

Бо діалог не зупиняється.

Я уявляю собі полкового писаря сивої давнини або слідака нашого часу за написанням протоколу з місця події . Вони обидва  намагаються висловлюватись по-вчоному і стають засновниками руху канцеляриттерів у літературі.

Але потім забуваю про фокального персонажа (а чому ніхто не питає,  що то таке – фокальний персонаж,  невже всі такі грамотні?) і намагаюся вгадати, що то за чудовисько у весільній сукні. Судячи з обкладинки й назви – то дракон,  але хто знає, може й зовсім інше чудовисько.

Ктулху фтагн, з дитинства за нього.

Одночасно замислююсь над фасонами весільних суконь для драконів та інших чудовиськ. Хто не бачив німецьку вівчарку у весільній сукні, той не зрозуміє, як це насправді страшно.

Про те, що там Організацією Об’єднаних Грамарнаці суворо вимагається У замість В – взагалі не думається.

Бо рука сама тягнеться до кнопки “Детальніше”, а потім і до її сестри – кнопки “Читати”.

І якщо хтось думає, що це був сарказм, то ні. Це був не він.

Повз таку анотацію пройти неможливо.

Це не була реклама. Хоч кожен може знайти цей твір і в фентезі, і в фантастиці, і в еротиці.  І навчитися писати анотації так, щоб пройти повз них не зміг ніхто. А особливо щоб не змогли пройти грамарнаці, антиграмарнаці,  любителі жанрів, що зазначені у тегах, ну й  дизайнери весільних суконь.

А Рома і так не зміг пройти, хоч мало чаєм не вдавився від захвату 🙂

Картинка просто так .

Натомість посилання на Рому, що поки не вміє писати такі клікбейтні анотації, але має на своїй сторінці немало історій про любов і пригоди – зовсім не просто так. 

А щоб підписувалися й читали, коментували і додавали до бібліотек Ромині історії.

Там поки що нема чудовиськ у весільних сукнях, але хто знає…

 

Моя сторінка тут

Всім гарної неділі і ще гарнішого почуття гумору 🙂

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітики

Кабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн

У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд

Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізують

Компанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою

У Польщі оцифрували перші львівські газети XVIII-XIX століть

Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо

Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школу

У Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"