Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

“Я стою перед великих розмірів чудовиськом в весільний сукні”

Уже пів години медитую, щоб зупинити діалог у власній голові. Це така методика, прихильники Кастанеди знають, а ви просто повірте, воно зазвичай працює, але тільки не сьогодні.

Бо діалог не зупиняється.

Я уявляю собі полкового писаря сивої давнини або слідака нашого часу за написанням протоколу з місця події . Вони обидва  намагаються висловлюватись по-вчоному і стають засновниками руху канцеляриттерів у літературі.

Але потім забуваю про фокального персонажа (а чому ніхто не питає,  що то таке – фокальний персонаж,  невже всі такі грамотні?) і намагаюся вгадати, що то за чудовисько у весільній сукні. Судячи з обкладинки й назви – то дракон,  але хто знає, може й зовсім інше чудовисько.

Ктулху фтагн, з дитинства за нього.

Одночасно замислююсь над фасонами весільних суконь для драконів та інших чудовиськ. Хто не бачив німецьку вівчарку у весільній сукні, той не зрозуміє, як це насправді страшно.

Про те, що там Організацією Об’єднаних Грамарнаці суворо вимагається У замість В – взагалі не думається.

Бо рука сама тягнеться до кнопки “Детальніше”, а потім і до її сестри – кнопки “Читати”.

І якщо хтось думає, що це був сарказм, то ні. Це був не він.

Повз таку анотацію пройти неможливо.

Це не була реклама. Хоч кожен може знайти цей твір і в фентезі, і в фантастиці, і в еротиці.  І навчитися писати анотації так, щоб пройти повз них не зміг ніхто. А особливо щоб не змогли пройти грамарнаці, антиграмарнаці,  любителі жанрів, що зазначені у тегах, ну й  дизайнери весільних суконь.

А Рома і так не зміг пройти, хоч мало чаєм не вдавився від захвату 🙂

Картинка просто так .

Натомість посилання на Рому, що поки не вміє писати такі клікбейтні анотації, але має на своїй сторінці немало історій про любов і пригоди – зовсім не просто так. 

А щоб підписувалися й читали, коментували і додавали до бібліотек Ромині історії.

Там поки що нема чудовиськ у весільних сукнях, але хто знає…

 

Моя сторінка тут

Всім гарної неділі і ще гарнішого почуття гумору 🙂

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Друзі, пробачте, але не можу втримати це в собі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"