Друга частина Інклюзера
![Друга частина Інклюзера Друга частина Інклюзера](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1644615216_640986.jpg)
Друга частина Інклюзера
Поки наші герої ЗСУ тримають під контролем наш спокій та свободу, я намагаюся зробити все, чим можу допомогти – не панікую, підтримую та вірю.
Сидіти склавши руки я не можу, тому просто продовжую писати, для себе, для вас, для України і для майбутнього. Це не книга про війну чи серйозні речі, однак та магія і шматочок кохання який я в неї вклала хоть трохи але допоможуть розбавити гіркість сьогодення. Друга частина вийшла у непрості часи, і хоч я пишу цей пост під звуки сирен, сподіваюся всі ми скоро зможемо насолодитися мирним тихим вечором за улюбленою книгою та горнятком кави.
Дякую за увагу,
В єдності наша сила! Слава Україні!
Оригінал статті на Букнет: Друга частина Інклюзера
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.