Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Привіт, друзі! )

❤️МАЛЕНЬКИЙ УРИВОК З СЬОГОДНІШНЬОЇ ГЛАВИ❤️

Машина боса різко загальмувала на узбіччі, дверцята з боку водія відчинилися і Валя побачила Микиту, який буквально вилетів з авто і побіг до неї. Мабуть, він їхав з офісу, бо досі в штанах і сорочці. Знову працював допізна, намагаючись встигнути виконати всі справи в обох фірмах. Валя додумувала цю думку вже на бігу, поспішаючи назустріч босу. Образа на Микиту загубилася в нестерпному бажанні якомога швидше опинитися в його обіймах, притулитися до міцних грудей, почуватися захищеною від усіх небезпек. Бос вправно підхопив дівчину, притискаючи її до себе, ховаючи в полоні своїх рук. Не стримуючи сліз, Валя обійняла Микиту обома руками, уткнулася носом в його міцне плече та нарешті відчула, що знову може дихати.

 

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

Щиро дякую за ваші теплі відгуки, зірочки та нагороди, друзі! Саме завдяки вашій підтримці маю бажання та натхнення продовжувати писати для вас романтичні історії! Люблю і ціную кожного з вас!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

 

Оригінал статті на Букнет: Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"