Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Привіт, друзі! )

❤️МАЛЕНЬКИЙ УРИВОК З СЬОГОДНІШНЬОЇ ГЛАВИ❤️

Машина боса різко загальмувала на узбіччі, дверцята з боку водія відчинилися і Валя побачила Микиту, який буквально вилетів з авто і побіг до неї. Мабуть, він їхав з офісу, бо досі в штанах і сорочці. Знову працював допізна, намагаючись встигнути виконати всі справи в обох фірмах. Валя додумувала цю думку вже на бігу, поспішаючи назустріч босу. Образа на Микиту загубилася в нестерпному бажанні якомога швидше опинитися в його обіймах, притулитися до міцних грудей, почуватися захищеною від усіх небезпек. Бос вправно підхопив дівчину, притискаючи її до себе, ховаючи в полоні своїх рук. Не стримуючи сліз, Валя обійняла Микиту обома руками, уткнулася носом в його міцне плече та нарешті відчула, що знову може дихати.

 

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

Щиро дякую за ваші теплі відгуки, зірочки та нагороди, друзі! Саме завдяки вашій підтримці маю бажання та натхнення продовжувати писати для вас романтичні історії! Люблю і ціную кожного з вас!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

 

Оригінал статті на Букнет: Друга Частина “боса Для Попелюшки” В ПередплатІ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"