Друга глава вже на сайті.

Друга глава вже на сайті.

Друга глава вже на сайті.

Мій принц з маршрутки – надалі глави виходитимуть через день.

“-Ти тільки подумай — тебе ж одну нікуди не пускають. А як і пустять, ти ж ні потанцювати  не можеш, ні щось розумне або смішне експромтом  видати.  Ти красива.  Але ж знаєш…

-Знаю. Мама так і казала — вони всі дивляться наче скрізь мене і біжать далі.

-Отож! А нам що треба?

-Що?

-Щоб зупинилися і тебе роздивилися.  Бо як до тебе придивитись, то буде зовсім інша справа.

-Я знаю, Валюся, що ти розумна і досвідчена. Ти точно вже придумала, не муч мене, кажи.

-Ти тільки повинна поклястися, що не викажеш мене. Бо ні тебе, ні мене по голівці за таке не погладять.Твої можуть просто вжахнутися. ”

І вони вжахнулися , не сумнівайтесь.

“…порулити мені не давали й не дадуть. А посадять в директорське крісло зображувати лице фірми. Бо лице, тобто обличчя в мене саме підходяще. Заразом і мужнє, й інтелігентне без окулярів та інших примочок, і викликає довіру.

Я б сказав — то вигляд справжнього шахрая. Але хто б мене питав.”

Такий був чувак, та родаки відловили, постригли пристойно, вдягли в костюм і до роботи приставляють. Хіба це життя?

Читайте, коментуйте, не стримуйте себе 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Друга глава вже на сайті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"