До чого тут Чилі?
![До чого тут Чилі? До чого тут Чилі?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
До чого тут Чилі?
Новий розділ “До чого тут Чилі”.
Хто не здогадався – відгадка в наступному розділі 🙂
А в цьому у нас несподіване зізнання,сподівані обвинувачення і
тадам!
Перший серйозний конфлікт і розгубленість від того, що навіть посваритися доладу не вдається. Довіра незламна навіть коли для неї, здається, немає ніяких підстав.
ТРЕТІМ БУДЕШ?
Спойлер:
“-Я на тебе повівся, як ідіот.
-Серйозно?
-Що серйозно?
-Що повівся. Тільки не бреши. Це важливо.
-Чого тут вже брехати. Дах знесло. На одних рефлексах перевірив, де ти. А то б заснув під двома ковдрами, а мене б тепленького…
-І що тепер?”
А тепер автор чекає коментарів від старих і нових друзів.
Побачимося 🙂
Оригінал статті на Букнет: До чого тут Чилі?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.