До читачів.

До читачів.

До читачів.

Привіт, друзі!

Дуже вдячний за Вашу увагу)

А тепер книги:

https://booknet.com/uk/book/koli-opustyatsya-sutnki-b369648

“Коли опустяться сутінки”.

Це жахастики. На дворі початок 2000 року. Злам тисячоліть. Підлітки з допомогою дорослих намагаються впоратись з небаченими до цього створіннями, які прагнуть лише одного…

Книга подана на конкурс “Містичні дивовижі”.

В процесі написання. Публікується розділами.

 

 

https://booknet.com/uk/book/mstichn-opovd-b360468

“Містичні оповіді”.

Жахастики. Сім коротких оповідань з повчальним підтекстом. Історії взяті з мого дитинства, частково змінені та оформлені художньо. Моя перша опублікована збірка.

Закінчена.

 

 

https://booknet.com/uk/book/reid-b365110

“Рейд”.

Історичний роман. Перша книга циклу “На рідній окупованій землі”. Події відбуваються наприкінці 1942 на початку 1943 років. Час, коли формувались загони УПА. Тут описується боротьба українських повстанців з нацистськими загарбниками і їхніми прихвостнями.

Закінчена.

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/licar-rdno-zeml-b390234

“Лицарі рідної землі”.

Історичний роман. Друга книга циклу “На рідній окупованій землі”. Тут розповідь піде про продовження боротьби нашого народу проти нацистів від створення і занепаду Колківської повстанської республіки до приходу на наші терена нового, ще гіршого та жорстокішого, ворога.

В процесі написання. Публікується розділами.

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/skri-gnvu-b371526

“Іскри гніву”.

Історичний роман. Розповідає про одне з перших значних повстань козацької доби під проводом Северина Наливайка і події, які йому передували. Завзяття і прагнення до свободи, боротьба і жага до слави. Такими були наші предки, славні козаки.

В процесі написання. Публікується розділами.

Тож запрошую до читання)

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: До читачів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"