До читачів.

До читачів.

До читачів.

Привіт, друзі!

Дуже вдячний за Вашу увагу)

А тепер книги:

https://booknet.com/uk/book/koli-opustyatsya-sutnki-b369648

“Коли опустяться сутінки”.

Це жахастики. На дворі початок 2000 року. Злам тисячоліть. Підлітки з допомогою дорослих намагаються впоратись з небаченими до цього створіннями, які прагнуть лише одного…

Книга подана на конкурс “Містичні дивовижі”.

В процесі написання. Публікується розділами.

 

 

https://booknet.com/uk/book/mstichn-opovd-b360468

“Містичні оповіді”.

Жахастики. Сім коротких оповідань з повчальним підтекстом. Історії взяті з мого дитинства, частково змінені та оформлені художньо. Моя перша опублікована збірка.

Закінчена.

 

 

https://booknet.com/uk/book/reid-b365110

“Рейд”.

Історичний роман. Перша книга циклу “На рідній окупованій землі”. Події відбуваються наприкінці 1942 на початку 1943 років. Час, коли формувались загони УПА. Тут описується боротьба українських повстанців з нацистськими загарбниками і їхніми прихвостнями.

Закінчена.

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/licar-rdno-zeml-b390234

“Лицарі рідної землі”.

Історичний роман. Друга книга циклу “На рідній окупованій землі”. Тут розповідь піде про продовження боротьби нашого народу проти нацистів від створення і занепаду Колківської повстанської республіки до приходу на наші терена нового, ще гіршого та жорстокішого, ворога.

В процесі написання. Публікується розділами.

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/skri-gnvu-b371526

“Іскри гніву”.

Історичний роман. Розповідає про одне з перших значних повстань козацької доби під проводом Северина Наливайка і події, які йому передували. Завзяття і прагнення до свободи, боротьба і жага до слави. Такими були наші предки, славні козаки.

В процесі написання. Публікується розділами.

Тож запрошую до читання)

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: До читачів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"