До фіналу другого пітчингу Book Pitch увійшли чотири книжки

До фіналу другого пітчингу Book Pitch увійшли чотири книжки

Експерти обрали українські книжки для майбутніх екранізацій. Про це повідомила пресслужба Книжкового Арсеналу.

Експерти другого книжкового пітчингу Book Pitch визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації. На участь у пітчингу подали 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Серед них журі обрало фіналістів, а саме:

 

  • «Світлий Шлях: історія одного концтабору» Станіслава Асєєва;
  • «Летіла в небі чорна птаха» Анни Біленької;
  • «Чемпіонський бій Мері Дяків» Владислава Івченка;
  • «Кокліко» Павла Матюші.

 

Для участі організатори добирали художні книжки, що можна адаптувати для екранізації (художній ігровий фільм), опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників. До складу журі пітчингу увійшли: програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

 

Один із проєктів-фіналістів Book Pitch отримає приз від компанії StarMedia — професійний аналіз сценарію від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків. Призом від Книжкового Арсеналу буде зйомка промоційного відео книжки, що поширюватимуть на інформаційних ресурсах фестивалю. А призом від ОМКФ — поїздка на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль.

 

Оголошення переможця другого книжкового пітчингу відбудеться 30 липня о 16:00 у Мистецькому арсеналі в Києві. Для участі передбачена обов’язкова реєстрація. Онлайн-форма для реєстрації доступна за посиланням.

 

Book Pitch − спільний проєкт 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».  Його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

 

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Цього року 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде 14-21 серпня і буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. На глядачів чекатимуть ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події та заходи в межах традиційної професійної секції Film Industry Office.

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається щороку з 2011 і проводиться Мистецьким арсеналом в стінах його історичної будівлі. Це одна з найбільших інтелектуальних подій України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

 

Нагадаємо, цього року конкурс відбувається вдруге. Минулого року в ньому перемогла книжка Гаськи Шиян «За спиною».

Оригінал статті на Suspilne: До фіналу другого пітчингу Book Pitch увійшли чотири книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомі переможниці премії Women in Arts-2025

Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
 
Олена Герасим’юк — поетка

Оголосили переможців конкурсу п’єс «Драма.UA»

П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:

«Брідські явищ

У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»

У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по

У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років

2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія

Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"