До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

Премія у галузі дитячої літератури для ілюстрованих книжок BolognaRagazzi Award оголосила імена тих, хто увійде до цьогорічного складу журі. Про це повідомляється на офіційному сайті Болонського книжкового ярмарку.

 

Однією з них стала Юлія Козловець, координаторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» та кураторка дитячої програми Книжкового Арсеналу. «Мене рекомендував Український інститут книги, за що я щиро вдячна, а повідомили мене про остаточне рішення організатори Болонського книжкового ярмарку. Я отримала лист від його директорки Елени Пасолі, з якою до того була добре знайома: ми в Книжковому Арсеналі вже мали досвід співпраці з Болонським книжковим ярмарком, представники дирекції брали участь у професійних програмах Книжкового Арсеналу в попередні роки, тож сподіваюсь, що наше співробітництво продовжиться і надалі», — зазначила Козловець в ексклюзивному коментарі для Читомо

 

Окрім неї, членами журі стали Олівія Ахмад, кураторка, редакторка, артдиректорка Будинку ілюстрації в Лондоні, Антоніо Алессандро Ді Чикко, графічний дизайнер з Мілану, співзасновник дизайн-бюро hund, Магалі Хомс Рос,  дизайнерка, директорка іспанської асоціації Tantagora, що в тому числі керує фестивалем дитячої та юнацької літератури та мистецтва FLIC, та Алессандра Стараче, менеджерка історичної дитячої бібліотеки Мілана та Брешії Libreria dei Ragazzi. «Я в очікуванні знайомства та, впевнена, неймовірних відкриттів, які на нас всіх чекають серед книжок, поданих на конкурс», — розповіла Юлія Козловець. 

 

Вона також повідомила, що участь в роботі журі BRAW є для неї великою честю та відповідальністю: «Я вбачаю у своєму запрошенні ознаку видимості українських культурних ініціатив та інституцій в міжнародному середовищі, повагу до експертності зокрема команди Книжкового Арсеналу, який я представляю».

 

BolognaRagazzi Award — це міжнародна премія Болонського книжкового ярмарку для найкраще ілюстрованих та найбільш інноваційних книжок для дітей та підлітків. BRAW — одна з найпопулярніших міжнародних премій у світі в галузі видавництва для дітей.

 

Нагороди отримують у 4 основних категоріях:  художня література,  нон-фікшн,  Opera Prima  (для неопублікованих авторів та ілюстраторів) і комікси. Журі також просять присудити спеціальну  нагороду New Horizons  особливо інноваційній книзі. Окрім основних постійних категорій, щороку BRAW містить також одну або кілька спеціальних категорій.

 

Відомо, що спеціальна категорія премії BolognaRagazzi 2022 року буде присвячена поезії. 

 

Нагадаємо, у 2018 році книжки творчої майстерні «Аґрафка» перемогли в номінації нон-фікшн для дітей премії BolognaRagazzi.

 

 

Чільне фото: Bologna Children’s Book Fair

Оригінал статті на Suspilne: До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"