До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

Премія у галузі дитячої літератури для ілюстрованих книжок BolognaRagazzi Award оголосила імена тих, хто увійде до цьогорічного складу журі. Про це повідомляється на офіційному сайті Болонського книжкового ярмарку.

 

Однією з них стала Юлія Козловець, координаторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» та кураторка дитячої програми Книжкового Арсеналу. «Мене рекомендував Український інститут книги, за що я щиро вдячна, а повідомили мене про остаточне рішення організатори Болонського книжкового ярмарку. Я отримала лист від його директорки Елени Пасолі, з якою до того була добре знайома: ми в Книжковому Арсеналі вже мали досвід співпраці з Болонським книжковим ярмарком, представники дирекції брали участь у професійних програмах Книжкового Арсеналу в попередні роки, тож сподіваюсь, що наше співробітництво продовжиться і надалі», — зазначила Козловець в ексклюзивному коментарі для Читомо

 

Окрім неї, членами журі стали Олівія Ахмад, кураторка, редакторка, артдиректорка Будинку ілюстрації в Лондоні, Антоніо Алессандро Ді Чикко, графічний дизайнер з Мілану, співзасновник дизайн-бюро hund, Магалі Хомс Рос,  дизайнерка, директорка іспанської асоціації Tantagora, що в тому числі керує фестивалем дитячої та юнацької літератури та мистецтва FLIC, та Алессандра Стараче, менеджерка історичної дитячої бібліотеки Мілана та Брешії Libreria dei Ragazzi. «Я в очікуванні знайомства та, впевнена, неймовірних відкриттів, які на нас всіх чекають серед книжок, поданих на конкурс», — розповіла Юлія Козловець. 

 

Вона також повідомила, що участь в роботі журі BRAW є для неї великою честю та відповідальністю: «Я вбачаю у своєму запрошенні ознаку видимості українських культурних ініціатив та інституцій в міжнародному середовищі, повагу до експертності зокрема команди Книжкового Арсеналу, який я представляю».

 

BolognaRagazzi Award — це міжнародна премія Болонського книжкового ярмарку для найкраще ілюстрованих та найбільш інноваційних книжок для дітей та підлітків. BRAW — одна з найпопулярніших міжнародних премій у світі в галузі видавництва для дітей.

 

Нагороди отримують у 4 основних категоріях:  художня література,  нон-фікшн,  Opera Prima  (для неопублікованих авторів та ілюстраторів) і комікси. Журі також просять присудити спеціальну  нагороду New Horizons  особливо інноваційній книзі. Окрім основних постійних категорій, щороку BRAW містить також одну або кілька спеціальних категорій.

 

Відомо, що спеціальна категорія премії BolognaRagazzi 2022 року буде присвячена поезії. 

 

Нагадаємо, у 2018 році книжки творчої майстерні «Аґрафка» перемогли в номінації нон-фікшн для дітей премії BolognaRagazzi.

 

 

Чільне фото: Bologna Children’s Book Fair

Оригінал статті на Suspilne: До журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"