“До біса моду!” за привабливою ціною

“До біса моду!” за привабливою ціною

“До біса моду!” за привабливою ціною

Привіт, любі. 

Це друга частина дилогії про Мішель та Андрія.

Анотація:

Всі карти розкриті, та й гра завершена. Або ні?
Минув вже майже рік з того моменту, коли Андрій востаннє бачився з друзями, але загадкова Мішель не полишає його думок. Дівчина, котра залишилася байдужою до його чарів, і єдина, хто змусив ставитися до себе серйозно. Дольський хоче отримати відповіді на численні питання, але в подруги немає бажання давати їх.
То що ж принесе нова зустріч? Ненависть, дружбу чи любов? Це покаже лише час.
 

 

Тепер трохи спойлерів про сьогоднішнє оновлення)

 

Годинник показував вже майже шосту, а, отже, треба було поспішати. Як і домовлялися, Дольський завіз Мішель на навчання, а потім ще й забрав її. Звісно, дівчина дуже здивувалася, коли він попросив ще трохи побути з ним, але не просто так, а переодягнутися в сукню. Пожартував, що скучив за її стрункими ніжками, але, звісно ж, подруга не повірила. Втім, сперечатися не стала й пішла додому перевдягатися. Тим часом Андрій заїхав до найближчої крамниці й купив усіляких смаколиків.

Поки руки були зайняті справами, в голові роїлися сотні думок і запитань. Він вже й забув, як це – знаходитися поруч з Мішею. Так зосередився на тому, що може відбуватися всередині неї, що реакція власного тіла приголомшила. Та й не лише в тілі справа.

Побачивши її зранку зрозумів, що з дівчиною дійсно щось коїться, і ці зміни не роблять її щасливішою. Вона неначе й хотіла бути з ним, сміятися, поїхати кудись чи просто жартувати, але подумки зважувала кожен рух, слово чи навіть погляд. Не одна година знадобилася, щоб змусити її розслабитися. Саме так – змусити. Складалося враження, що він боровся з чимось у її голові, що забороняло Міші бути самою собою. Подальші слова й зізнання лише підтвердили це.

«Якщо це вплив того покидька – я вб’ю його», – єдине що подумав, почувши повні болі слова подруги про те, що вона ні на що не здатна в паркурі. Це ж що треба робити, щоб вона повірила у таку нісенітницю?! Тепер рішення розкрити друзям правду про Мішель, здавалося ще правильнішим та доречнішим.

Напевно, варто було б затриматися, але сьогодні чітко усвідомив – не можна. Якби не хотів, і не вмовляв себе – не можна. Якщо залишиться ще хоч на тиждень – втратить Мішель назавжди.

Смішно, як же, хай йому грець, смішно! Аж зуби зводить від цього.

З тієї миті, як вперше зустрів Мішу, вона міцно засіла у його голові та серці. Спочатку бачив у ній брата й підпустив ближче, бо вже сприймав, як рідну людину, але з часом це відчуття не зникло, а тільки посилилося. Змінилося лише одне – його ставлення до неї. Та й не могло не змінитися, зважаючи на безліч обставин. Вона стала однією з небагатьох, кого цінував, до кого прислухався, та за кого готовий був порвати будь-кого. Тоді, у квартирі, коли побачив з нею свого батька, ледь не прибив чоловіка.

Усе те, що приймав за піклування про молодшого друга, потім – за приємне спілкування з подругою, тепер змінилося. Непомітно Мішель стала для нього більш ніж другом чи просто близькою людиною. Але разом з усвідомленням цього прийшло й розуміння – якщо не хоче втратити – мусить тримати дистанцію.

Оригінал статті на Букнет: “До біса моду!” за привабливою ціною

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"