“До біса моду!” за привабливою ціною

“До біса моду!” за привабливою ціною

“До біса моду!” за привабливою ціною

Привіт, любі. 

Це друга частина дилогії про Мішель та Андрія.

Анотація:

Всі карти розкриті, та й гра завершена. Або ні?
Минув вже майже рік з того моменту, коли Андрій востаннє бачився з друзями, але загадкова Мішель не полишає його думок. Дівчина, котра залишилася байдужою до його чарів, і єдина, хто змусив ставитися до себе серйозно. Дольський хоче отримати відповіді на численні питання, але в подруги немає бажання давати їх.
То що ж принесе нова зустріч? Ненависть, дружбу чи любов? Це покаже лише час.
 

 

Тепер трохи спойлерів про сьогоднішнє оновлення)

 

Годинник показував вже майже шосту, а, отже, треба було поспішати. Як і домовлялися, Дольський завіз Мішель на навчання, а потім ще й забрав її. Звісно, дівчина дуже здивувалася, коли він попросив ще трохи побути з ним, але не просто так, а переодягнутися в сукню. Пожартував, що скучив за її стрункими ніжками, але, звісно ж, подруга не повірила. Втім, сперечатися не стала й пішла додому перевдягатися. Тим часом Андрій заїхав до найближчої крамниці й купив усіляких смаколиків.

Поки руки були зайняті справами, в голові роїлися сотні думок і запитань. Він вже й забув, як це – знаходитися поруч з Мішею. Так зосередився на тому, що може відбуватися всередині неї, що реакція власного тіла приголомшила. Та й не лише в тілі справа.

Побачивши її зранку зрозумів, що з дівчиною дійсно щось коїться, і ці зміни не роблять її щасливішою. Вона неначе й хотіла бути з ним, сміятися, поїхати кудись чи просто жартувати, але подумки зважувала кожен рух, слово чи навіть погляд. Не одна година знадобилася, щоб змусити її розслабитися. Саме так – змусити. Складалося враження, що він боровся з чимось у її голові, що забороняло Міші бути самою собою. Подальші слова й зізнання лише підтвердили це.

«Якщо це вплив того покидька – я вб’ю його», – єдине що подумав, почувши повні болі слова подруги про те, що вона ні на що не здатна в паркурі. Це ж що треба робити, щоб вона повірила у таку нісенітницю?! Тепер рішення розкрити друзям правду про Мішель, здавалося ще правильнішим та доречнішим.

Напевно, варто було б затриматися, але сьогодні чітко усвідомив – не можна. Якби не хотів, і не вмовляв себе – не можна. Якщо залишиться ще хоч на тиждень – втратить Мішель назавжди.

Смішно, як же, хай йому грець, смішно! Аж зуби зводить від цього.

З тієї миті, як вперше зустрів Мішу, вона міцно засіла у його голові та серці. Спочатку бачив у ній брата й підпустив ближче, бо вже сприймав, як рідну людину, але з часом це відчуття не зникло, а тільки посилилося. Змінилося лише одне – його ставлення до неї. Та й не могло не змінитися, зважаючи на безліч обставин. Вона стала однією з небагатьох, кого цінував, до кого прислухався, та за кого готовий був порвати будь-кого. Тоді, у квартирі, коли побачив з нею свого батька, ледь не прибив чоловіка.

Усе те, що приймав за піклування про молодшого друга, потім – за приємне спілкування з подругою, тепер змінилося. Непомітно Мішель стала для нього більш ніж другом чи просто близькою людиною. Але разом з усвідомленням цього прийшло й розуміння – якщо не хоче втратити – мусить тримати дистанцію.

Оригінал статті на Букнет: “До біса моду!” за привабливою ціною

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"