Дочку майора Василенко напризволяще…
![Дочку майора Василенко напризволяще… Дочку майора Василенко напризволяще…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Дочку майора Василенко напризволяще…
ТРЕТІМ БУДЕШ?”
Чи справді дочку майора Василенко напризволяще ніхто не кине?
Як там наша дівчина, чи встиг Макс вчасно?
Як написала читачка Наталья Русанова: “Як трішки відстала, але вже все прочитала запоєм. Ромо, це щось! І ця пригода і твоя манера письма. Я кайфувала від усього. Містер Бонд і його дівчинка стільки всього пережили і їх притягання ще посилилося і переросло в Кохання. З нетерпінням чекаю продовження.”
Продовження кожного дня.
Не баріться, приєднуйтесь до читання й коментування!
Дякую всім новим і давнім друзям за приєднання й підпису.
Підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення!
Підписка на всі твори автора й оновлення
На підході дві нові історії про любов і шлях до щастя.
Оригінал статті на Букнет: Дочку майора Василенко напризволяще…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.