Дочекалися!

Дочекалися!

Дочекалися!

Нарешті книга “Стосунки напрокат” завершена і доступна в повному обсязі. ))) У звязку з новою реальністю вона просто вистраждана))) дякую всім, хто терпеливо чекав, поки герої були в “процесі” і довго та палко вияснювали свої стосунки. 

Для інтриги додаю шматочок та трейлер.

 

Я стояла у весільній сукні відчуваючи, що майже не дихаю.  Скоріш за все просто дівчата надто туго затягнули корсет або… або це через двох чоловіків, які зараз стояли навпроти очікуючи мого рішення наче вироку. Тільки я не могла зробити остаточного вибору. З одного боку поклик серця , який буквально шматував моє серце, а з іншого гранітна плита обов’язку і відповідальності. Вони пропікали мене своїми очима і я розуміла, що зараз комусь зроблю дуже боляче…  Обидва високі, обидва красиві і самодостатні, тільки один з них світлий наче ясний день, а інших темніший самої ночі. А я з дитинства боюся темноти. Ні, не так, я боюся того, що ховається у тій темноті. Тоді чому замість того, щоб втікати я полізла у неї? Стільки часу вже ставлю собі це питання… насправді хотілося лише одного, щоб вони обидва зараз зникли, провалилися геть під землю, а краще на інший континент і не мучили мене. На хвильку заплющивши  очі, щоб заставити серце підкоритися голосу розуму та коли відкрила побачила простягнену руку.  Десь між лопатками невимовно пекло, у вухах шуміло від думок, що перебивали одну, а до горла підступала нудота від самої себе. Не відчуваючи  власної руки я таки підняла її і вклала у його…

Оригінал статті на Букнет: Дочекалися!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"