Долучився до “Фонду Фантастики”

Долучився до “Фонду Фантастики”

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену пряму мову, довгі тире та мінімум граматичних та стилістичних помилок у тексті твору).

Треба зауважити, що у Фонд Фантастики не входять піджанри любовних романів та еротики. Тобто вони виключені у творі, якщо серед тегів “у тексті є” присутній тег “фонд фантастики”.

Зауваження: Нічого проти любовних романів та еротики не маю! Всі жанри мають свого читача та своїх поціновувачів!

Отже тег “фонд фантастики” полегшить життя всім, кому хочеться почитати щось не любовне та не еротику.

 

Ось тут можна знайти всі мої твори, які були написані на конкурси чи не лише на конкурси у жанрах НФ та фентезі. 

Фонд Фантастики

Серед творів які мають це маркування:

Істина в вині 

Компанія невдах, які шукають пригод, забрідає у володіння підстаркуватого герцога Цу Цукерберга, який відомій своєю жадібністю та скупарством. Ходять чутки, що селянам у володінні герцога дуже дошкуляє дракон. А герцог шукає сміливців, які з ним впораються. Але скупий герцог не готовий щедро платити за роботу, тому й охочих небагато. Хіба що таких, як Славетна Компанія: лицар без обладунків Антон Рубайло із джурою, ельф-вигнаненць Флорізель, гном-вигнанець Дубук, та гострий на язик гоблін Здуб. Маг дає спробувати своє нове Вино Хоробрості, проте переплутав діжки. Вино істини показує істинну суть. Отже, компанія замість дракона йде шукати травичку, щоб позбутися злих чар.

Epsilon Minus

 Фотонний зореліт “Атрейдіс” досягає мети – жовтий карлік спектрального класу G, в усьому виглядає як наше рідне Сонце. А у її системі аж одинадцять планет – п’ять кам’янистих землеподібних, та шість планет-гігантів. Дуже перспективна зоряна система для дослідження щодо подальшої колонізації людством. Але черговий екіпаж зорельоту виявляє проблему: все свідчить про те, що корабель оточує газова хмара з антиматерії. Лише захисне поле зорельоту захищає його від анігіляції. Проте, датчики не виявили витоку палива з двигунів та резервуару. Що ж тоді відбувається? Чи справді ця зоряна система безпечна та придатна для колонізації?” Те, що відбувається, може пояснити лише теорія, яку вчені відкинули ще століття тому. Якщо факти спростовують теорію, то треба викидати теорію, а не факти”

Граючи в бога

Експедиція з Землі досліджує планету Е-Псилон Ерідана С, яка дуже схожа на Землю, але майже вся вкрита океаном, крім дрібних вулканічних островів. Але не у цьому головна місія експедиції. Їхнє завдання – дослідити планету, та виявити. чи є на ній розумне життя. Якщо немає – заснувати тут земну колонію, акліматизувати земні організми та населити ними планету. На перешкоді цьому – рако-мурахи, які здаються розумними істотатми. Еколог експедиції вступає у жорсткий конфлікт з керівником та вимагає, щоб земляни забиралися з цієї планети. Керівник хоче за будь-яку ціну заснувати тут колонію. Екзобіолог Максим Рень має зробити важкий вибір. Чию сторону взяти? Чи залишитися над сутичкою? І чи можна триматися осторонь, якщо вирішується доля людства? Чи можна безкарно гратися в Бога?

Море кольору бурштину

Люди люблять море. Воно заспокоює, пробуджує мрії та натхнення. Титан — загадкова маленька планета. Тут небо кольорів меду, а море — кольорів бурштину. Іван та Віта, двоє молодих науковців з Землі, люблять провести вільний час на березі Моря Кракена, споглядаючи за бурштиновими хвилями. Вони помічають загадковий маленький острівець, що періодично занурюється та випливає. Відвідування цього району обмежено, інформація про нього прихована від звичайних співробітників під грифом “таємно”. Яка таємниця криється за цим острівцем? Чому керівництво Станції приховує крихти інформації, які має? Все таємне та приховане приваблює допитливих молодих вчених. Скориставшись відсутністю керівника на станції, молоді люди вирішили самостійно дослідити цей феномен. Яку ціну вони заплатять за відповідь?

Голоси Сирен

Молодий, але досвідчений геолог Юрко Балух прилітає на станцію Антей, що розташована на супутнику Юпітера — Калісто. Нові враження, нові знайомства, нові друзі, та цікава робота. Але, спокійне та буденне життя геолога порушується, коли два дослідники ловлять загадкові радіосигнали з Темного боку планети. Та всупереч забороні керівництва станції, наважуються на відчайдушну вилазку на Темний бік планети, щоб дослідити походження таємничого сигналу. Минула доба. Від відчайдушних дослідників нема жодної звістки. Керівництво станції вирішує відрядити пошукову групу… Що чекатиме на людей на темному боці?

Оракул із Безодні

Василь Гоцко, молодий спеціаліст із безпеки інформаційних систем, прилітає з бази на Калісто до станції Дельфи на Ганімеді. Хтось нишпорить в інформаційній системі станції, читає всі дані та файли, не виключаючи ті, на яких встановлено обмежений доступ та статус “конфіденційно”. А ще директора станції звати Аполоній. Він міцно тримає колектив у своїх руках. За всім цим криється якась таємниця, яку Василь має розплутати. Він занурюється в атмосферу таємниць та інтриг, і виявляє, що все насправді не таке, яким здається… Хто той невловний шпигун, який краде дані? Чим займалася Електра – чарівна дівчина-сисадмін, замість того щоб пильнувати за безпекою мережі? Чи все, що робить на станції її колектив не суперечить законам Земної Співдружності?

Серед Всіх Тіней…

Іван Буткевич хоче продовжити навчання у Массачусетському Технологічному Інституті. Але грант він не отримав. Тому, щоб заробити на дороге навчання, він летить працювати на Місяць. Проте, на нього чекають сюрпризи. Виявляється, що його контракт перекупила інша компанія, могутня та загадкова Мунстоун Фаундейшн. Про майбутню роботу йому повідомляють дуже мало. Єдине що відомо – це те, що від кандидатів очікують нестандартну освіту та незвичайні навички. А ще бонуси. Безкоштовне обладнання, спортивний комплекс, страхування, лікування та багато інших “плюшок”, які “партнери” і не думали пропонувати. Занадто, аж занадто заманливо, щоб відразу відмовитися …А безкоштовний сир, як відомо, буває лише у мишоловці. Що приховують боси компанії? Чому люди не так сильно прагнуть у них працювати?

Гра тіней…

Інспектор Дмитро Скрипник здійснює подорож Марсом. Він проводить інспекції науково-дослідницьких станцій у Південній півкулі Червоної планети. Здається, що нічого надзвичайного. Але остання у черзі — станція Оросеї, яка розташована біля Південного полюсу планети. Про цю станцію ходять різні недобрі чутки. Що тут люди втрачають здоровий глузд. Що нормальні перевірені люди перетворюються на жорстоких та кровожерливих тварин, здатних на будь-яке насильство. Що двоє попередніх керівників станції покінчили з життям самогубством. Що там сталося кілька загадкових вбивств та самогубств. Що зі станції довелося вивезти всіх жінок, щоб уникнути подальшого насильства. У чому справа? Чи справді ця станція проклята? Чому люди впадають у тимчасову безтяму, втрачаючи людську подобу?

Альфа та Омега (втеча з пекла)

Ян вчинив злочин, та потрапляє до в’язниці, де відбуває покарання. А що робити, якщо в’язниця знаходиться на іншій планеті, в мільйонах миль від Землі, і термін твого ув’язнення рівний всьому решті терміну твого життя? Якщо ти майже нічого не пам’ятаєш про своє життя, якщо частина твоїх спогадів імплантована, а значить — хибна. Якщо ти не пам’ятаєш чи не знаєш, за що ти відбуваєш покарання? Якщо умови утримання такі, що навіть Пекло здасться Раєм? Бо в пеклі ти не мусиш маршувати, прославляти Всебатька і працювати від зорі до зорі. Втеча здається неможливою. Але навіть із найбезвихіднішого становища завжди є вихід.

Білий сніг, синій лід

Павло Музика, соціальний інженер та спеціаліст з комунікацій, прилітає на Європу, супутник Юпітера. На станції Асгард відбулася серія загадкових смертей. Все виглядає як нещасні випадки. Збіг? Містика? Чи хитрий план, щоб прибрати небажаних свідків? Хто це робить? Кому це вигідно? Павло мусить знайти відповіді на ці питання. А поки він шукає рішення, час спливає, люди продовжують вмирати. Люди на станції не дуже балакучі, та не схильні ділитися своїми секретами. Взагалі, тут все є не таким, як здається…

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Долучився до “Фонду Фантастики”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"