Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Всім привіт!

«Повне життя, чи наполовину?»

Дякую усім, хто підтримував мене протягом написання. Дуже ціную кожного з вас.

Страшенно цікаво, що скажете про таке закінчення. З нетерпінням чекаю ваших відгуків.

Як вам, взагалі, такі історії? Щиро сподіваюся, що нікого не образила, описуючи схуднення героїні. Намагалася заохочувати до поміркованості. Жодних крайнощів! Головне в цьому питанні здоров’я і любов.

Починаючи писати історію Пампусі, я хотіла, щоб вона була мотиваційною. В тому числі і для мене. Та… Якщо чесно, доки писала… Набрала 5 кілограмів.))))) А, ви? Розкажіть по секрету схудли, чи набрали?

Жартую. ))) Насправді, я схудла на 4 кг. Так, це, звісно, небагато. Зовсім. І до Ані мені далеко, але… Так склалося. Не буду довго пояснювати деталей.

Але, хоч історія закінчується, життя продовжується. Буду далі старатися дбати про себе, скільки вдасться. Попереду зима, тож… Розслаблятися не варто, бо ж розміри одягу і ліжка не безмежні. Щось вигадаю.))) Повішу замок на холодильник, або почну писати нову веселу книгу, що більш імовірно. )))

Запрошую до читання усіх, хто любить легкі, романтичні історії, приправлені гумором. Без жодних брутальних героїв, катастроф, трагедій і подібного.

Тортик махає вам хвостиком. А я, не покладаючи рук, далі працюю. Готую вам сюрприз. Невдовзі розповім про нього більше.

При нагоді запрошую підписуватися на мою сторінку, аби не пропустити новин, а також приєднуватися до грипи у Фейсбук, де багато цікавого не лише від мене, а й від інших авторів.

Будьте здоровенькі.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"