Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Всім привіт!

«Повне життя, чи наполовину?»

Дякую усім, хто підтримував мене протягом написання. Дуже ціную кожного з вас.

Страшенно цікаво, що скажете про таке закінчення. З нетерпінням чекаю ваших відгуків.

Як вам, взагалі, такі історії? Щиро сподіваюся, що нікого не образила, описуючи схуднення героїні. Намагалася заохочувати до поміркованості. Жодних крайнощів! Головне в цьому питанні здоров’я і любов.

Починаючи писати історію Пампусі, я хотіла, щоб вона була мотиваційною. В тому числі і для мене. Та… Якщо чесно, доки писала… Набрала 5 кілограмів.))))) А, ви? Розкажіть по секрету схудли, чи набрали?

Жартую. ))) Насправді, я схудла на 4 кг. Так, це, звісно, небагато. Зовсім. І до Ані мені далеко, але… Так склалося. Не буду довго пояснювати деталей.

Але, хоч історія закінчується, життя продовжується. Буду далі старатися дбати про себе, скільки вдасться. Попереду зима, тож… Розслаблятися не варто, бо ж розміри одягу і ліжка не безмежні. Щось вигадаю.))) Повішу замок на холодильник, або почну писати нову веселу книгу, що більш імовірно. )))

Запрошую до читання усіх, хто любить легкі, романтичні історії, приправлені гумором. Без жодних брутальних героїв, катастроф, трагедій і подібного.

Тортик махає вам хвостиком. А я, не покладаючи рук, далі працюю. Готую вам сюрприз. Невдовзі розповім про нього більше.

При нагоді запрошую підписуватися на мою сторінку, аби не пропустити новин, а також приєднуватися до грипи у Фейсбук, де багато цікавого не лише від мене, а й від інших авторів.

Будьте здоровенькі.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Доки писала про кохання і схуднення сама… )))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"