Доказ вашої причетності до боротьби й перемоги
![Доказ вашої причетності до боротьби й перемоги Доказ вашої причетності до боротьби й перемоги](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Доказ вашої причетності до боротьби й перемоги
Багато хто з букнетівців зробив добру справу, відкривши свої книги для безплатного читання.
Не всі розуміють, але всі зараз відчувають – людям у скруті дуже потрібні емоційні і яскраві приклади того, як правильно, як повинно бути житті. Що буває жахливо, страшно і тебе зрадив той, від кого не можна було й очікувати. Що допомоги чекати ні від кого. Але ти переступаєш через це і йдеш далі до свого щастя.Важкою дорогою, але на ній знаходиш і підтримку, і допомогу.
І приходиш до щастя через випробування й іноді досить страшні пригоди.
Це не “відволіктися від реальності” – це звіритися з тим, як має бути, набратися впевненості в тому, що так все і буде, бо це правильно й справедливо.
Тому всі, хто може – не полишайте писати.
А всі, хто зневірений і занепадає духом – читайте! Перші сторінки може йдуть через силу, але гарна книга проведе вас у світ, де ви відновите втрачені сили й віру, допоможе пережити лихо й перемогти.
І ще хочеться сказати дещо. Сьогодні одна розумна людина підказала.
Ми донатимо на армію, зараз це найправильніше вкладення коштів, навіть якщо їх мало.
Але є люди, яким треба мати перед очима підтвердження того, що їх донати були, й ось тому доказ.
Саме для таких людей існує спосіб – оплатити книгу , мати її для власного користування й знати, що третина її вартості автоматично пішла на армію. Хоча звісно донатити можнай напряму, а читати безплатні книги.
Моя нова історія теж безплатна.
https://booknet.com/uk/book/polovinki-b389511
Анотація до книги “Поlovинки”
Що спільного у блогерки, покинутої чоловіком, з мажором, що необачно побився об заклад, кримінальником, що ховається від спільників, молодим батьком в декреті й бабусею, що пише детективи? Те, що всі вони сусіди й поступово втягуються в розгадку історії, сюжет якої придумала стара письменниця. І дехто з них знаходить або втрачає свою половинку, у героїв виникають дружні, ворожі та любовні почуття, а завершується все…
От прочитаєте й дізнаєтесь.
Хепіенд буде, пригоди теж. Особливих жахів не обіцяю, зате буде весело й емоційно.
Історія безплатна – принаймні в процесі написання.
Долучайтеся, хто ще не бачив. І мерщій підписуйтесь, хто ще не встиг.
Дякую всім, хто нагороджує книгу, ставить вподобайки, пише чудові коментарі, сповнені оптимізму й віри в краще.
Все буде Україна!
А якщо треба моральна підтримка, у мене є історії, що показують шлях до щастя через труднощі. Заходьте! Тут нормальні живі люди долають труднощі й перемагають, тут кохання й довіра, сімейні цінності й обов’язково хепіенд. Бо як може бути інше завершення, коли гарні люди все роблять правильно і не здаються! https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584
Всі історії популярні й наразі майже всі безплатні – крім тих, де їх не можна зробити безкоштовними
Оригінал статті на Букнет: Доказ вашої причетності до боротьби й перемоги
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.