Догралися! Фінал!
![Догралися! Фінал! Догралися! Фінал!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616318450_2769312.jpg)
Догралися! Фінал!
Ось і завершилася історія лялькового дитинства талановитої та вразливої художниці. Маленька, але тепла розповідь про людський вибір та відповідальність. Дякую всім, хто прожив життя разом з головними героями. Вітаю всіх тих хто долучився і долучиться до читання.
Читати тут: https://booknet.com/uk/book/nmecka-lyalka-b346523
А поки що привіт літо і відпустка! Головне руки собі зв’язати, бо вже чешуться створити новий світ. Але ж професійного вигорання ще ніхто не скасовував. Тож відпочивати і ще раз відпочивати! І вам того бажаю, мої хороші. До зустрічі у вересні з новими силами та новими історіями.
Оригінал статті на Букнет: Догралися! Фінал!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.