Довгоочікувана новинка)))
Довгоочікувана новинка)))
Всім привіт))) Ну от нарешті й настав цей день – 5 січня. А це означає, що у мене на сторіночці вже опубліковані два перші розділи до книги “Голос мого серця”.
Анотація до книги “Голос мого серця”
Наша зустріч неначе була запланована вищими силами. Солісти хорів, які з першого погляду покохали одне одного. Здавалося б, доля, потрібно просто підійти й познайомитися. Але виявляється, що ми й так вже давним-давно знайомі. Ба більше – вона мене ненавидить через те, що якось встиг зіпсувати її життя. А я цього абсолютно не пам’ятаю. Сумніваюся, що колись зміг би забути таке ангельське личко й цей неземний голос…. ГОЛОС МОГО СЕРЦЯ
Тому запрошую всіх до новиночки)))) Буду рада новим читачам))))
Оригінал статті на Букнет: Довгоочікувана новинка)))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.