Добрі новини й опитування.

Добрі новини й опитування.

Добрі новини й опитування.

Всім привіт!

Спершу хочу виразити щиру вдячність усім, хто активно читає мої твори. А особливо усім тим, хто купує і нагороджує мої книги. Не уявляєте як це потішає мене. Ваша вдячність, щедрість, позитив зворушують до сліз. Це спонукає мене і далі не здаватися, не покидати писання, як би не було. В цей важкий час, коли чи не усі ми стикаємось з багатьма труднощами, нестабільністю, боремося зі смутком, а часом і розпачем, ви не покидаєте мене. Це дуже зміцняє. Тішуся, що зі свого боку можу хоч трошки сприяти вашому хорошому настрою. 

Дуже ціную усіх вас, дорогі читачі. А вас в мене уже понад 740! 

Отже, перша новина, яку багато з вас уже, мабуть знає: моя книга «Остання дружина страшного» завершена! Ура!

Якщо чесно, я дуже хвилювалася, чи зможу взагалі дописати цю історію. Адже, коли почалася війна, сумнівалася, що зможу позбирати думки до купи. Та й, взагалі, здавалося, що художні твори тепер нікому не будуть потрібні. Життя різко змінилося. Не до того було, щоб вигадувати романтичні пригоди. Виникли інші завдання, нові виклики. Але… Дорогенькі, я не могла підвести вас. Тому намагалася хоч по троху писати, коли могла. І таки вдалося завершити цю хвилюючу історію. Прошу вибачення, що доводилося довго чекати продовження. Дякую за вашу терплячість. При нагоді запрошую до читання всіх, хто любить завершені книги. 

Тепер хочу сказати, що, як і обіцяла, по можливості далі буду працювати над наступним романом. Дорогі читачі, рада повідомити, що в тій наступній книзі ви зможете зустріти вже знайомих вам персонажів. Невдовзі розповім вам більше про новинку, над якою працюю. 

А поки що, спробуйте відгадати, хто буде головним героєм (героїнею) нового роману. 

Оберіть ваш варіант з поданих: 

1) Іван, брат Тані

2) Марк, друг Озахара

3) Наталя, подруга Тані

Про чиє подальше життя ви б найбільше хотіли дізнатися? Чиє самотнє серце закохати? 

Сподіваюся, мені вдасться і далі не розкисати і втілити свій задум. Написати легку і романтичну історію кохання. А саме такою я хочу зробити свою наступну книгу, щоб вона помагала вам більше посміхатися і мріяти. Відволікатися від важких реалій. Буду дуже вдячна вам за подальшу підтримку і будь-яку активність. Це моє натхнення. 

Здоров’я вам і миру. 

До скорої зустрічі, дорогі книголюби. 

З любов’ю, Лана Іссан. 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Добрі новини й опитування.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"