Доброго вечора, ми з України :-)
![Доброго вечора, ми з України :-) Доброго вечора, ми з України :-)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1645557046_4317293.jpeg)
Доброго вечора, ми з України 🙂
Вітаю, шановні колеги та любі читачі 🙂
29 день…
29 день жаху, страждать, сліз та всенародного опору проти агресора росії та орків!!!
29 день показує, які сильні у нас військові, як об’єднався народ!!!
Я на даний час нічого не пишу,й скажу відверто, думки не зі своїми героями, а думки із друзями та рідними:-)
Коли є настрій та приходить Муза – роблю колажі “ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА” й таким чином намагаюся відволікатися 🙂
Сподіваюся, що ми скоро виб’ємо цих тварюк із нашої землі, і я, як державний службовець, а НАДС дозволило говорити “Русскій воєнний корабль йди нахуй”, і це не порошує правила етичної поведінки державних службовців, тому…. “Русскій воєнний корабль йди нахуй”!!!!
Бережіть себе!!!!
Слава Україні!!!
Героям Слава!!!
Оригінал статті на Букнет: Доброго вечора, ми з України :-)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.