Для іноземців створили 50-тикілограмову книжку про злочини росії

Для іноземців створили 50-тикілограмову книжку про злочини росії

В Україні випустили книжку про вчинки росії під назвою «Злочин без покарання». Про це рекламна агенція Bickerstaff.284, одна зі співорганізаторів проєкту, повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Книжка містить 6000 сторінок (відповідно до кількості зафіксованих і доведених фактів відбирання росіянами та вивезення за межі України дітей)  та важить 50 кілограмів. Над її створенням працювали Bickerstaff.284, Українська академія лідерства (УАЛ), Міністерство закордонних справ України.

 

Автори проєкту мали на меті виразити словами біль, жах і гнів українців. «Як виразити словами той біль, жах і праведний гнів українських матерів, чиї діти були викрадені російськими окупантами? 6000 дітей… Мабуть, ніяк. Але якщо спробувати, то вийде 50-кілограмова книга на 6000 сторінок. І назвати її можна “Злочин без покарання” — ну ви зрозуміли літературний натяк», — зазначили вони.

 

 

«Обов’язкова частина програми УАЛ — це дослідження інституцій Європейського союзу. Щороку, крім дослідження, ми також стараємось обирати важливу для України тему та робити адвокаційну кампанію у різних форматах. Цьогоріч ми обрали для нашої кампанії проблему незаконно депортованих до росії українських дітей. Через адвокаційну кампанію ми звертаємось до ЄС з тим, щоб притягнути до відповідальності російських злочинців, які розпочали геноцидну війну в Україні й розказати про один з великих злочинів, який вже визнаний Гаазьким судом», — розповів для Читомо проєктний менеджер Української академії лідерства (УАЛ) Юрій Манілов.

 

За його словами, кількість сторінок відповідає не лише найменшій доведеній кількості депортованих дітей, а й приблизному обсягові кримінальної справи проти путіна і  марії львовой-бєловой, яка складається із 40 томів.

 

Книжка доповнюватиметься, оскільки злочини росії проти України тривають. «Ми звертаємо увагу європейців на те, що книжка досі не дописана. І там обов’язково повинен бути розділ про кару. І в цьому нам потрібна їх допомога», — додає Манілов.

 

Видання презентуватимуть під час зустрічей з посадовцями НАТО, Європарламенту, Єврокомісії та Ради Європи. Демонстрації вже відбулися в Бонні, Кельні та Брюсселі, на черзі Страсбург та Відень.

 

Промоція видання у Кельні, 30 квітня

 

Нагадаємо, у Франції відбулася виставка ілюстрацій про російсько-українську війну.

 

 

Світлини: сторінка Bickerstaff.284 у фейсбуці

Оригінал статті на Suspilne: Для іноземців створили 50-тикілограмову книжку про злочини росії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"