Для іноземців створили сайт «Post To Stop War In Ukraine» про війну в Україні

Для іноземців створили сайт «Post To Stop War In Ukraine» про війну в Україні

Команда УКУ створила сайт «Post To Stop War In Ukraine», що містить меседжі різними мовами світу для іноземців про війну в Україні. Про це пише на своїй сторінці у фейсбук автор проєкту Олексій Молчановський — заступник декана факультету прикладних наук УКУ.

 

«Інформаційний вимір війни є ледь не найважливішим. І це стосується не тільки великих медіа чи держави, але й кожного з нас. Багато хто має друзів та знайомих за кордоном в різних країнах. Персональна комунікація з ними також відіграє важливу роль. Щоби допомогти вам, неймовірна команда комунікаційників, журналістів та дизайнерів підготували цей важливий ресурс», — повідомляє Молчановський.

 

Сайт містить меседжі мовами 35 країн світу, а саме: Австрії, Афганістану, Білорусі, Боснії, Бразилії, Великої Британії, Вірменії, Грузії, Данії, Ізраїлю, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Киргизстану, Китаю, Латвії, Мексики, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції та Японії. При цьому тексти повідомлень написані з урахуванням специфіки авдиторії кожної країни.

 

Також ресурс пропонує картинки, щоб до меседжу можна було додати відповідне візуальне рішення.

 

 

Нагадаємо, в Україні запустили англомовний репозиторій правди про війну та силу України — #WeAreUkraine. 

 

Також англомовну версію сайту для закордонної авдиторії зробило й «Читомо».

 

Чільна ілюстрація: davyd_team

Оригінал статті на Suspilne: Для іноземців створили сайт «Post To Stop War In Ukraine» про війну в Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"