Для вас від мене!
![Для вас від мене! Для вас від мене!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1588747642_162574.jpg)
Для вас від мене!
Любі мої, Миру, Рівноваги, Спокою! Хочеться побажати усім найкращого!
Віщий сон, або Інтуїція
Чого бажає Дарина? Епізоди на межі фолу
Чомусь
Якось 31 грудня, або Дочекайся мене
Якось 31 грудня, або Що ви собі дозволяєте?
Тепер щодо Новинки
Примха Агати
Передплата на цю книжку мала початися 24 лютого. Збиралася подати заявку напередодні, та щось мене зупинило. Отже така доля у цієї книжки. Ви можете читати її безплатно, бо я не хочу починати передплату у такий складний для всіх час. Неординарний сюжет та харизматичні герої нікого не залишать байдужими.
Читайте, коментуйте, запитуйте. Я на зв’язку у ФБ та тут.
Все буде Україна!
Софія
Оригінал статті на Букнет: Для вас від мене!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.