Для боротьби з книжковим контрафактом у Мінкульті створили робочу групу

Для боротьби з книжковим контрафактом у Мінкульті створили робочу групу

При Міністерстві культури та інформаційної політики створили міжвідомчу робочу групу для протидії торгівлі контрафактними книжками в інтернеті. Про це стало відомо з відповіді міністерства на інформаційний запит Читомо.

Робочу групу очолив заступник міністра Тарас Шевченко. До неї увійшли представники громадських організацій, Держкомтелерадіо, Міністерства внутрішніх справ, Кіберполіції, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, суб’єктів електронної комерції.

 

9 червня у міністерстві провели першу нараду цієї робочої групи. Під час наради йшлося, що відповідальність за розміщення легального і якісного товару українські інтернет-платформи покладають на продавця. Самі ж маркетплейси визнають за собою обов’язок лише на скарги власників авторського права. Книговидавці зазначили, що зазвичай звернення щодо порушень авторського права маркетплейси залишають без розгляду.

 

Під час робочої зустрічі напрацювали рішення: звернутись до книгорозповсюджувачів, що розміщують свою продукцію на онлайн-платформах, з проханням заблокувати недобросовісні профілі користувачів, які розмістили піратські копії книжок.

 

У червні-липні видавці подали понад 70 скарг до маркетплейсів щодо порушення авторських прав шляхом онлайн-торгівлі. Усі ці скарги задовільнили і сторінки порушників заблокували.

 

Маркетплейси — різновид вебсайтів електронної комерції, де інформація про товар чи послугу надається багатьма третіми сторонами. Маркетплейси характеризуються тим, що це спеціальна платформа для надання послуг електронної комерції, на якій розроблено інструменти для замовлення продукції, відгуків, огляд товару чи послуг, але найхарактернішою рисою є наявність багатьох продавців на одному ресурсі без наявності фактичного складу чи місця укладення угод між покупцями та продавцями.

 

Як повідомлялось, Українська асоціація книговидавців та книгорозповсюджучвачів закликала протидіяти торгівлі контрафактом три найбільші маркетплейси, Міністерство культури та інформаційної політики, правоохоронців.

 

Додамо, минулого року до Кіберполіції звернулись два видавці через порушення авторських прав.

 

Оригінал статті на Suspilne: Для боротьби з книжковим контрафактом у Мінкульті створили робочу групу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"