Диявол ніколи не бреше

Диявол ніколи не бреше

Диявол ніколи не бреше

Слава Україні!

від МІКИ СТІВ

Диявол ніколи не бреше

 

І Хто б міг подумати, що через один пропуск уроків у мене все полетить шкереберть?

Колишньої Флори Бредлі не існує, і чи на краще це — невідомо!

 

— Памела підібрала кілька кандидатур на місце офіціантки, але останнє слово за тобою, — тон Нормана просочений певною інтонацією, яка мене змушує розплющити одне око й подивитись на нього.

— Слухаю.

— Три кандидатури, всі як на підбір. Але є один цікавий варіант, — крива усмішка, після якої на моєму столі лежить відкритий MacBook з інформацією про той самий варіант.

— Кицю солодка, — звертаюсь до дівчини під столом і, зустрівшись з її поглядом, говорю: — зачекай на мене у горизонтальному положенні. І не в цій кімнаті. У дорослих чоловіків розмова не для твоїх прекрасних вушок.

— Слухняна, — зауважує Норман, проводжаючи дівчину голодним поглядом.

— Інших не тримаємо, — зауважую і заправляю чорну сорочку у штани.

— Ти ніколи не змінишся, — сміється чоловік, дивлячись на зачинені двері тієї кімнати, де зникла чергова жінка, яка віддасться гріху зі мною.

— Хочеш її? — склавши руки у замок, дивлюсь на хлопця.

— Я подумаю.

— Думай-думай… Готова і вся твоя, — підливаю олії у вогнище з кривою посмішкою. — Лишень кілька кроків і …

— Все ж таки ти не змінишся, Доріан Янг.

— Диявол не може без гріха.

— Боюсь, твоя кличка цілком підходить тобі.

— Це ми вже давно вирішили, тому пропоную перейти до суті справи. Що у тебе? — риторичне запитання, після якого я підсуваю до себе MacBook і вчитуюсь у надану інформацію. — Ти жартуєш?! — кричу, голосно грюкнувши кришкою пристрою. — Їй же тільки-но вісімнадцять виповнилось! На хріна Памела внесла її у список майбутньої офіціантки?

ЧИТАТИ ТУТ

Оригінал статті на Букнет: Диявол ніколи не бреше

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"