Диявол ніколи не бреше!!!

Диявол ніколи не бреше!!!

Диявол ніколи не бреше!!!

Мої любі, хочу вам порадити чудову історію від неймовірного автора)

Диявол ніколи не бреше

Анотація до книги 

Хто б міг подумати, що через один пропуск уроків у мене все полетить шкереберть?
Колишньої Флори Бредлі не існує, і чи на краще це — невідомо!

 

Уривок

 

— Памела підібрала кілька кандидатур на місце офіціантки, але останнє слово за тобою, — тон Нормана просочений певною інтонацією, яка мене змушує розплющити одне око й подивитись на нього.

— Слухаю.

— Три кандидатури, всі як на підбір. Але є один цікавий варіант, — крива усмішка, після якої на моєму столі лежить відкритий MacBook з інформацією про той самий варіант.

— Кицю солодка, — звертаюсь до дівчини під столом і, зустрівшись з її поглядом, говорю: — зачекай на мене у горизонтальному положенні. І не в цій кімнаті. У дорослих чоловіків розмова не для твоїх прекрасних вушок.

— Слухняна, — зауважує Норман, проводжаючи дівчину голодним поглядом.

— Інших не тримаємо, — зауважую і заправляю чорну сорочку у штани.

— Ти ніколи не змінишся, — сміється чоловік, дивлячись на зачинені двері тієї кімнати, де зникла чергова жінка, яка віддасться гріху зі мною.

— Хочеш її? — склавши руки у замок, дивлюсь на хлопця.

— Я подумаю.

— Думай-думай… Готова і вся твоя, — підливаю олії у вогнище з кривою посмішкою. — Лишень кілька кроків і …

— Все ж таки ти не змінишся, Доріан Янг.

— Диявол не може без гріха.

— Боюсь, твоя кличка цілком підходить тобі.

— Це ми вже давно вирішили, тому пропоную перейти до суті справи. Що у тебе? — риторичне запитання, після якого я підсуваю до себе MacBook і вчитуюсь у надану інформацію. — Ти жартуєш?! — кричу, голосно грюкнувши кришкою пристрою. — Їй же тільки-но вісімнадцять виповнилось! На хріна Памела внесла її у список майбутньої офіціантки?

Оригінал статті на Букнет: Диявол ніколи не бреше!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"