Дитячі розваги у дорослому віці – дурощі?

Дитячі розваги у дорослому віці – дурощі?

Дитячі розваги у дорослому віці – дурощі?

В кожного з нас у дитинстві були улюблені розваги. Їх перелік настільки великий, що навіть не починатиму перелічувати всі. Згадаю лише декілька яскравих прикладів. Як от гра в хованки, але на деревах. Спробуй-но заховатись серед гілля та ще й щоб тебе не знайшли. Одного разу мене шукали майже пів години)))

Але це був швидше виняток, ніж правило. Я рідко когось розігрувала. Частіше розігрували мене.

Наприклад, коли під час застілля мені родичі підклали кролятину замість курки (яку я по сьогодні не їм) і я не зрозуміла підміни. Якби не їхні “цікаві” обличчя, я б і не зрозуміла підміни)

А ще цікаво було відгадувати сестер близнючок. Ми рідко бачились і був час коли я не могла їх розрізнити. А вони навмисно одинаково одягались і я намагалася їх впізнати. Інколи це вдавалось відразу, але вони навмисно мінялись місцями щоб повеселитись.

 

Історія про вгадування сестер переплітається з історією Джейн та Сари у моєму новому романі “Леді для герцога” https://booknet.com/uk/book/led-dlya-gercoga-b398662

Дві подруги обмінялись місцями для маленької вистави перед герцогом. Який, між іншим, є нареченою Джейн. Попри сподівання вистава не припинилася так як планувалося. Хоча мала обмежитись лише першою зустріччю. Що з цього вийде? – Ласка прошу до кола читачів новинки і Ви все дізнаєтесь.

А поки Ви тицяєте на посилання книжечки та додаєте її в свою бібліотеку (сподіваюсь на зірочку теж тицьнете?), то пригадайте свої веселощі які у Вас є навіть зараз та напишіть їх у коментарі. – Мені буде цікаво про них дізнатись.

Оригінал статті на Букнет: Дитячі розваги у дорослому віці – дурощі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"