Дитяча школа мистецтв у Бородянці носитиме ім’я Макса Левіна

Дитяча школа мистецтв у Бородянці носитиме ім’я Макса Левіна

Місцеву дитячу школу мистецтв назвуть на честь загиблого українського документаліста і фотожурналіста Макса Левіна. Про це повідомила в. о. бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

«Завдяки відео та фотографіям Макса Левіна про звірства, які вчинили російські окупанти у Бородянці, дізнався весь світ. Всі побачили ті жахливі руйнування, які залишили у нашому селищі вороги», — зазначила Ірина Захарченко.

 

За її словами, до Бородянської селищної ради з проханням увіковічити ім’я загиблого фотографа звернулася мати Макса Левіна.

 

«Ми обов’язково відкриємо у школі клас художньої фотографії, щоб діти змогли опановувати це мистецтво», — повідомила в. о. бородянського селищного голови.

 

Макс Левін — один із найвідоміших документалістів української війни ще з 2014 року. Він працював як фотокореспондент, документальний фотограф та оператор багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria та інші.

 

Нагадаємо, Макс Левін востаннє виходив на зв’язок 13 березня 2022 року у Вишгородському районі під Києвом, а 1 квітня 2022 року його знайшли вбитим російськими окупантами у селі Гута-Межигірська Київської області.

 

Чільне фото: фейсбук Макса Левіна

Оригінал статті на Suspilne: Дитяча школа мистецтв у Бородянці носитиме ім’я Макса Левіна

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили програму літературної сцени фестивалю «Виделкаfest»

З 25 по 27 липня в Одесі триватиме третій фестиваль української культури «Виделкаfest». Однією з центральних подій стане Літературна сцена, у програмі якої — понад 30 авторів і авторок,

Українці 2025 року більше скаржаться на порушення закону про мову

У першому півріччі 2025 року до уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1410 звернень громадян — на 348 більше, ніж за аналогічний період 2024-го. Про це повідомили на сайті с

В інтернеті не втрачають спроб збувати книжки з рф і білорусі

У червні 2025 року Держкомтелерадіо зафіксував понад 400 випадків розміщення забороненої видавничої продукції російського та білоруського походження в українському інтернет-просторі. Пр

Від атаки рф на столицю пошкоджений склад «Нашого Формату»

Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав

На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів Ратушних

Платформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"