Дилогія “Кохання до кумира. Привіт із минулого”
![Дилогія “Кохання до кумира. Привіт із минулого” Дилогія “Кохання до кумира. Привіт із минулого”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1654251295_8894674.png)
Дилогія “Кохання до кумира. Привіт із минулого”
— Вона одного разу вирішила і поглянь, чим це все закінчилося. Прирекли себе на вічні тортури.
— Не говори дурниць. Ти добровільно побажав Кетрін та собі вічних страждань. Стоїш тут, корчиш із себе мученика. Дожени її та поверни своє кохання до себе.
Її очі палали пекельним вогнем.
— Я винний, — з відразою відповів Том.
— Ти, — твердо сказала Емма, розвівши руками по сторонах. — А що? Хочеш пошукати вину в комусь іншому? — не зупинявшись, дорікнула вона.
Він повернувся до свого брата.
— Луіс заспокой свою дівчину, а то я за себе не відповідаю, — зціпивши зуби сказав Том.
Емма лише голосно хіхікнула та закотила очі.
Оригінал статті на Букнет: Дилогія “Кохання до кумира. Привіт із минулого”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.