Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Ось і довгоочікуване продовження божевільного кохання Кетрін та Тома

— Але він щиро кохав тебе. Так, Том не ідеальний, але все можна скинути на недосвідченість. Зрозумій, його життя перевернулося з ніг на голову, коли зустрів тебе. Перші стосунки. Перше кохання. Він старався стати кращим для тебе. Ти сама це знаєш.

Я невтомно дивилася на неї, стараючись знайти хоч якийсь сенс в її словах, але не знаходила. Дежавю. Ми з нею помінялися місцями. Тепер вона мене вчить, як я повинна вчинити правильно.

— Не можна безмежно кохати та водночас робити боляче. Заради нього я покинула рідний дім. Поїхала з ним, навіть не сумнівалася у своєму рішенні. Йому залишалося лише відмовитися від дівчат, а не від музики. Музика не заважала мені, а Том цього не розумів. Його пильна увага до жіночого роду завадила нашим стосункам.

Глибоко видихнувши повітря, я зайшла у кімнату.

— Не говори дурниць, — злісно відповіла вона, заходячи вслід за мною. — Він посварився з кращим другом, коли дізнався про його почуття до тебе. Познайомив тебе з цілим світом, присвятив пісню. Робив так, як підказувало його серце. А ти хотіла, щоб зміни прийшли відразу? Потрібен був час та останній шанс, який ти забрала від нього.

Я округлила очі та злісно подивилася на неї.

— Ах я забрала… — обурилася я. — Це він упустив шанс бути зі мною. Я…

Оригінал статті на Букнет: Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"