Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Ось і довгоочікуване продовження божевільного кохання Кетрін та Тома

— Але він щиро кохав тебе. Так, Том не ідеальний, але все можна скинути на недосвідченість. Зрозумій, його життя перевернулося з ніг на голову, коли зустрів тебе. Перші стосунки. Перше кохання. Він старався стати кращим для тебе. Ти сама це знаєш.

Я невтомно дивилася на неї, стараючись знайти хоч якийсь сенс в її словах, але не знаходила. Дежавю. Ми з нею помінялися місцями. Тепер вона мене вчить, як я повинна вчинити правильно.

— Не можна безмежно кохати та водночас робити боляче. Заради нього я покинула рідний дім. Поїхала з ним, навіть не сумнівалася у своєму рішенні. Йому залишалося лише відмовитися від дівчат, а не від музики. Музика не заважала мені, а Том цього не розумів. Його пильна увага до жіночого роду завадила нашим стосункам.

Глибоко видихнувши повітря, я зайшла у кімнату.

— Не говори дурниць, — злісно відповіла вона, заходячи вслід за мною. — Він посварився з кращим другом, коли дізнався про його почуття до тебе. Познайомив тебе з цілим світом, присвятив пісню. Робив так, як підказувало його серце. А ти хотіла, щоб зміни прийшли відразу? Потрібен був час та останній шанс, який ти забрала від нього.

Я округлила очі та злісно подивилася на неї.

— Ах я забрала… — обурилася я. — Це він упустив шанс бути зі мною. Я…

Оригінал статті на Букнет: Дилогія “Кохання до кумира” Привіт з минулого.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"