Дизайнери Мистецького арсеналу отримали престижну нагороду

Дизайнери Мистецького арсеналу отримали престижну нагороду

Іноземне журі Всеукраїнського конкурсу дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of відзначило двома золотими нагородами дизайнерів Мистецького арсеналу. Про це повідомили на фейсбук-сторінці музейного комплексу.

Одну з нагород отримав відділ дизайну та експозиційної роботи Мистецького арсеналу отримав за айдентику НЕОсвітнього арсеналу 2023, над яким працювали Анна Гарнага, Алла Сорочан та Костянтин Марценківський.


Іншу золоту відзнаку журі присудило  за видання з нагоди виставки «Футуромарення», яка проходила в Мистецькому арсеналі у 2021-22 роках. Айдентика проєкту — Костянтин Марценківський, дизайн та верстка — Алла Сорочан, арт-директорка — Валерія Гуєвська.

«Пишаємося нашою командою дизайнерів і тими візуальними рішеннями, які вони знаходять, працюючи над кожним проєктом Мистецького арсеналу. Дякуємо Ukrainian Design: The Very Best Of за відзнаки, важливі для Мистецького арсеналу, — для кожного з нашої команди вони свідчать про видимість роботи Валерії Гуєвської, Костянтина Марценківського, Алли Сорочан, Анни Гарнаги серед професійної спільноти. А також про те, що своїми проєктами загалом та візуальними рішеннями зокрема Мистецький арсенал як провідна українська культурна інституція осмислює визначальні для культурної спільноти питання», — повідомили у команді установи.

 

 

Повний перелік переможців можна переглянути за посиланням.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, який є щорічним звітом українських дизайнерів. Конкурс популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені. До складу журі входять виключно закордонні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи.

 

 

 

Чільне фото: фейсбук-сторінка Мистецького Арсеналу

Оригінал статті на Suspilne: Дизайнери Мистецького арсеналу отримали престижну нагороду

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"