Диверсанти можуть маскуватися під журналістів – Центр протидії дезінформації
Російські диверсій групи можуть маскуватися під журналістів відеоагентства Ruptly. Про це попереджає Центр протидії дезінформації при РНБО України у своєму телеграмі.
«На цей раз окупанти знайшли “лазівку” з боку Європи. Вони заїжджають до нас з посвідченнями журналістів відеоагентств Ruptly, а це – дочірня компанія агентства Russia Today», – повідомляє Центр протидії дезінформації.
Зазначається, що ця російська агенція має офіс у Берліні, а їхні компанії також можуть мати назви «Канал Redfish» чи «Агенція Maffick». Компанія фінансується з бюджету росії.
У Центрі протидії дезінформації закликають українців бути пильними й передавати інформацію про ворожі ДРГ до чат-бота СБУ:
@stop_russian_war_bot
Як повідомлялося, Центр протидії дезінформації при РНБО України знайшов у соціальних мережах «посібник» окупантів щодо створення фейків проти України.
Нагадаємо, що вже задокументовано щонайменше 35 атак на журналістів в Україні від початку Росією повномасштабної війни.
Оригінал статті на Suspilne: Диверсанти можуть маскуватися під журналістів – Центр протидії дезінформації
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.