Дещо цікаве…
![Дещо цікаве… Дещо цікаве…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1627065202_2841678.jpg)
Дещо цікаве…
Усім привіт! Рідко пишу блоги, але у мене є невеличкий подарунок для тих, кому цікава моя творчість. Лише сьогодні діє знижка -15% на передплату книги “Нестримний потяг”. Це найнижча ціна зі всіх можливих, тому не втрачайте такий шанс!
Хто ще не встиг познайомитися з історією, то запрошую вас до першої книги циклу “Недоступна примха”
Декілька цікавих моментів з другої частини історії:
—…Ти добра та світла дівчинка, Валентино, наче ангел. Та водночас сильна і розумна. — Вона оглянула мене своїми карими очима з ніг до голови. — Тепер розумію чому Давид зацікавився тобою. Будь обережною зі своїми почуттями, бо інколи все не так прекрасно, як здається. Якою б сильною не була людина, її можна легко зламати.
— Це я вже зрозуміла, — буркнула я. — Завдяки вашому сину. Він зробив усе, щоб я ненавиділа його.
— Але чи це так, Валентино? Ти справді ненавидиш його, чи намагаєшся обманути себе?
— Я наступного місяця їду звідси, — відповів Давид, дивлячись на мене.
— І? — байдуже спитала я, глянувши йому в очі. — Хочеш, щоб я побажала тобі щасливої дороги?
— Тобі навіть не цікаво куди я їду?
— Мені все одно, Давиде. Я воліла б до кінця свого життя не бачити твого обличчя.
— Можеш радіти, Валентино! Схоже, твої бажання мають властивість здійснюватися.
— Твої теж, — зі сарказмом сказала я. — Для тебе я завжди була не більше, ніж бажання.
— Хочеш поговорити про це? — спитав Давид, піднявши одну брову. — Можливо, мені є що розповісти тобі.
— У мене нема часу на порожні балачки. Колись я дала тобі шанс розказати мені все, але ти його втратив…
Запрошую вас також до мого Інстаграму (ksana_reyli), де найближчим часом відбудеться розіграш подарунків. Хто зі мною давно, той знає, як сильно я люблю дарувати свято) І ще питання для справжніх поціновувачів моєї творчості. Чи варто робити буктрейлер до книг “Недоступна примха” і “Нестримний потяг”?) Останнім часом не помічаю зацікавленості в цьому, але якщо вам захочеться, то я залюбки візьмуся за це)
Бажаю усім гарної неділі, а я побігла дописувати свою магістерську роботу…
Оригінал статті на Букнет: Дещо цікаве…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.